Streda24. apríl 2024, meniny má Juraj, zajtra Marek, Marko, Markus

Obrovská BOLESŤ slávneho rockera: Zomrela mu milovaná žena… Prežil s ňou takmer 50 rokov!

John Lydon prežíva obrovský smútok. Zobraziť galériu (3)
John Lydon prežíva obrovský smútok. (Zdroj: Profimedia)

LONDÝN - Hudobník, známy z kapiel Sex Pistols či Public Image Ltd., John Lydon (67), prežíva aktuálne najbolestivejšie chvíle svojho života. Zomrela totiž jeho o 13 rokov staršia manželka Nora (†80), s ktorou prežil takmer 50 rokov života. Rocker sa o ňu staral do poslednej chvíle!

Manželka Johna Lydona, Nora, posledných 5 rokov svojho života bojovala s Alzheimerovou chorobou. Hudobník o zdravotných problémoch svojej polovičky otvorene hovoril a priznal tiež, že sa stal opatrovateľom na plný úväzok. O svoju milovanú ženu sa staral do poslednej chvíle. 

„S ťažkým srdcom oznamujem smutnú správu, že Nora Forster, ktorá bola takmer 50 rokov ženou Johna Lydona, zomrela. Posledných niekoľko rokov žila s Alzheimerovou chorobou. John sa stal na plný úväzok opatrovateľom,“ písalo sa so žiadosťou o rešpektovanie súkromia v spevákovom vyhlásení.

Príbeh lásky Johna a Nory patrí k najkrajším a najromantickejším v šoubiznise. Stretli sa v roku 1975 v obchode návrhárky Vivienne Westwood, svoje áno si povedali o 4 roky neskôr. Rocker verejne prehlasoval, že to od začiatku bola veľká láska. A tá vydržala celých 44 rokov. Hudobník tiež priznal, že život bez manželky bude pre neho "neznesiteľný". 

John Lydon prišiel o milovanú manželku Noru Forster.
Zobraziť galériu (3)
John Lydon prišiel o milovanú manželku Noru Forster.  (Zdroj: Profimedia)

 

Viac o téme: John Lydon
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu