Piatok19. júl 2024, meniny má Šarlota, Dušana, zajtra Eliáš, Iľja, Eliána

Šokujúca smrť bývalej popovej hviezdy: Brata († 34) Nicka Cartera z Backstreet Boys našli mŕtveho vo vani!

Nick Carter s bratom Aaronom Zobraziť galériu (6)
Nick Carter s bratom Aaronom (Zdroj: profimedia.sk)

LOS ANGELES - Vo veku 34 rokov zomrel v sobotu známy americký spevák a raper Aaron Carter. Jeho telo sa našlo vo vani jeho domu bez známok života. TASR správu prevzala z agentúry AFP.

Polícia v meste Lancaster v Kalifornii, kde spevák býval, uviedla, že našla v Carterovom dome mŕtve telo. Rapera však bezprostredne verejne neidentifikovala. Agentúra AFP pripomína, že Carterov manažér sa k úmrtiu zatiaľ nevyjadril.

Aaron Carter bol detskou hviezdou.
Zobraziť galériu (6)
Aaron Carter bol detskou hviezdou.  (Zdroj: youtube.com)

Aaron Carter bol mladším bratom člena skupiny Backstreet Boys Nicka Cartera. Narodil sa 7. decembra 1987 na Floride. Keď mal sedem rokov, začal verejne vystupovať ako spevák a svoj prvý album s názvom Aaron Carter vydal len o dva roky neskôr.

Raper sa preslávil najmä albumom Aaron's Party (Come Get It), ktorý vydal v roku 2000. O rok neskôr vydal ďalší album Oh, Aaron, za ktorý získal platinovú dosku. Carter sa objavoval aj v reláciách televízií Disney a Nickelodeon a účinkoval aj vo viacerých muzikáloch.

VIDEO: Aaron Carter - Aaron´s Party. 

Carter neskôr zostal v povedomí verejnosti najmä pre rodinné spory so súrodencami kvôli peniazom. V roku 2011 nastúpil na protidrogové liečenie, po jeho ukončení sa vydal na turné do Kanady a v roku 2018 vydal svoj posledný štúdiový album Love.

Raper v roku 2013 vyhlásil osobný bankrot, pričom dôvodom boli jeho miliónové dlhy, vysvetľuje AFP. Dostal sa tiež do problémov so zákonom pre nebezpečnú jazdu autom a prechovávanie omamných látok. V roku 2017 nastúpil na ďalšie protidrogové liečenie pre údajnú závislosť od liekov na spanie a antidepresív.

Aaron Carter
Zobraziť galériu (6)
Aaron Carter  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Aaron CarterNick Carter
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu