Pondelok15. júl 2024, meniny má Henrich, zajtra Drahomír, Drahomíra

Na slávneho speváka sa valí ďalšia ŠPINA: Šokujúce obvinenia, pripravil ju o poctivosť

Zobraziť galériu (6)
(Zdroj: pixabay.com)

LOS ANGELES - Ďalšia z jeho údajných obetí! Na topkách sme vás už informovali o tom, že spevák Nick Carter (43), ktorého preslávilo pôsobenie vo formácii Backstreet Boys, čelí závažným obvineniam zo sexuálneho násilia. Teraz sa prihlásila o slovo ďalšia žena, ktorá tvrdí, že jej veľmi ublížil.

Hoci bol Nick Carter dlhé roky vnímaný ako idol mnohých žien, medzi zástupkyňami nežného pohlavia sa nájdu aj také, ktoré keď zaznie jeho meno, prežívajú hrozné pocity. Jednou takou je istá Shannon “Shay” Ruth (39), ktorá ho obvinila z toho, že ju ako 17-ročnú sexuálne zneužil.

V týchto dňoch sa ale hlási o slovo ďalšia žena, ktorá s prezentuje ako Nickova obeť. A to speváčka formácie Dream - Melissa Schuman. Tá podľa informácií portálu TMZ tvrdí, že v roku 2003, keď mala 18 rokov, tak ju Carter nútil k orálnemu sexu a dokonca ju pripravil o poctivosť. Urobil to aj napriek tomu, že tvrdila, že o panenstvo chce prísť až po svadbe. 

Carter všetky závažné obvinenia popiera. Proti obom ženám dokonca podal protižalobu za ohováranie a vydieranie. V nej tvrdí, že obe ženy sa proti nemu spojili a všetko si to vymysleli.  

Melissa Schuman
Zobraziť galériu (6)
Melissa Schuman  (Zdroj: profimedia.sk)

Viac o téme: Nick CarterBackstreet Boys
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu