Piatok, 30. september 2022. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

57-ročná herečka úplne odhodila zábrany: Toto skrýva pod šatami!

Brooke ShieldsGaléria fotiek (7)
Brooke Shields
Zdroj: SITA

LOS ANGELES - Nepatrí do starého železa! Reč je o slávnej herečke Brooke Shields, ktorá v máji oslávila 57. narodeniny. Z pribúdajúcich rokov si však nemusí robiť ťažkú hlavu. Stále totiž vyzerá fantasticky. Dôkazom sú aktuálne zábery, na ktorých brunetka pózuje len v spodnej bielizni


Nie je žiadnym tajomstvom, že Kim Kardashian má vlastnú značku a kolekciu spodnej bielizne. Tú si celkom rada propaguje aj sama. Najnovšie si však do reklamnej kampane prizvala viaceré známe ženy, ktoré kvôli nej neváhali zhodiť oblečenie. 

V spodnej bielizni do Kardashianky aktuálne pózovali speváčky Becky G a Cassie, komička Chelsea Handler, a herečky Juliette Lewis, Indya Moore a Brooke Shields. Treba uznať, že všetky fotografie pôsobia vkusne a celebritné modelky na nich vyzerajú dobre. 

Pozornosť si rozhodne zaslúži najstaršia z nich Brooke Shields. 57-ročná herečka sa netají tým, že si túto spoluprácu užívala. „Som poctená a nadšená z toho, že som súčasťou kampane. Zároveň môžem úprimne pvoedať, že tieto podprsenky sú kúskom, vĎaka ktorému sa všetky môžeme cítiť pohodlne a sebavedomo,” uviedla k tomu Brooke. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 

57-ročná herečka úplne odhodila zábrany: Toto skrýva pod šatami!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články