Piatok, 31. marec 2023. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Slávny herec vzal svoju ženu na rande: Vážení, táto KRÁSKA mu zachránila život!

Robert Downey Jr.Galéria fotiek (7)
Robert Downey Jr.
Zdroj: profimedia.sk

LOS ANGELES - To je ale sympatická dvojica! Herec Robert Downey Jr. (57) patrí medzi hviezdy filmového plátna, ktoré netreba predstavovať. Nečudo, že keď sa niekde objaví, bulvárni fotografi ho s nadšením fotia. Nedávno ho stretli, ako si ruka v ruke vykračovali s manželkou Susan (48) na romantickú večeru.


Herec Robert Downey Jr. mal ako dieťa slávnych rodičov priam predurčenú hviezdnu kariéru. A tak sa aj stalo. Na konte má účinkovanie v mnohých úspešných počinoch, patrí medzi najlepšie zarábajúcich hollywoodskych hercov a ako predstaviteľ Sherlocka Holmesa a Iron Mana si získal množstvo priaznivcov. 

Jeho život je však poznačený aj viacerými škandálmi a drogovou minulosťou. V roku 2001 ho kvôli tomu opustila jeho prvá manželka Deborah. O dva roky neskôr mu však pri nakrúcaní filmu Gothika prišla do cesty producentka Susan Levin a tá ho svojou láskou a prístupom v podstate zachránila. Robert podstúpil ďalšiu odvykačku a svoj boj s démonmi vyhral. 

Dvojica sa zosobášila v roku 2005 a iskra z ich vzťahu stále nevyprchala. Nedávno si spolu vyšli na večeru a cestou sa zamilovane držali za ruku. Pribúdajúce roky ale nielenže neohrozili ich vzťah, ale sa ani príliš nepodpísali na zovňajšku krásnej Susan. Veď uznajte, tipovali by ste, že o dva roky oslávi päťdesiatku? 

Slávny herec vzal svoju
Galéria fotiek (7)
Robert Downey Jr. so svojou krásnou manželkou Susan.
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
  {{ question.context }}
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Slávny herec vzal svoju ženu na rande: Vážení, táto KRÁSKA mu zachránila život!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články