Štvrtok, 28. október 2021. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Mal iba 55 rokov: Herec odpadol v obchode a... ZOMREL!

Anthony Johnson
Anthony Johnson
Zdroj: Instagram AJ
21.09.2021 16:00

LOS ANGELES - Až po dvoch týždňoch vyšla najavo smrť herca a komika Anthonyho Johnsona. 55-ročný umelec odpadol v obchode a následne bol v nemocnici vyhlásený za mŕtveho.


Anthony Johnson bol skôr hercom menších úloh. V 90. rokoch si zahral napríklad drogového dílera v Smrtonosnej zbrani 3. Zahral si vo filmoch House Party, Friday, On the Edge, objavil sa v seriáli Moesha. Neskôr sa venoval stand-up komédii. 

Mal iba 55 rokov:
Zdroj: Instagram AJ

Vo svete filmu bežali klebety, že v roku 2023 by malo vzniknúť akési pokračovanie filmu Friday pod názvom Last Friday. Bohužiaľ, predstaviteľ Ezala je už mŕtvy. Johnson zomrel ešte 6. septembra, no správa o jeho smrti preletela americkými médiami len včera. 

Potvrdil ju aj jeho agent. „Zanechal nás tu s úžasnými spomienkami na jeho smiech, dynamické herecké schopnosti, ale najviac zo všetkého na jeho ohromnú osobnosť a zlaté srdce,” uviedol v stanovisku. Príčinu smrti ale nijako nešpecifikoval. 

Mal iba 55 rokov:
Zdroj: Instagram AJ

Portál TMZ priniesol informáciu od komikovho synovca, podľa ktorej bol Anthony nájdený bez známok života v obchode v Los Angeles a okamžite prevezený do nemocnice, kde ho vyhlásili za mŕtveho. 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články