Sobota, 12. jún 2021. Meniny má Zlatko, zajtra Anton.

Slávna speváčka ukázala fanúšikom (skoro) holý zadok: Aha, je hodný miliónov!

Zdroj: pixabay
30.05.2021 17:00

LOS ANGELES - Potešila ich! Speváčka Lady Gaga (35) nepatrí k hviezdam, ktoré by zásobovali internet sexi fotkami. Radšej púta pozornosť svojím talentom a výstrednosťou. Teraz však spravila výnimku a keď sa vyhrievala na slnku, nechala sa zvečniť v úsporných plavkách. Čo na jej postavičku hovoríte?


Lady Gaga si užíva zaslúžený oddch. Ako sme vás nedávno na topkách informovali, strávila istý čas v Taliansku, kde nakrúcala film House of Gucci. Pred kamerami stvárnila Patriziu Reggiani, exmanželku Maurízia Gucciho. A všetci, ktorých nadchol jej herecký výkon v počine A Star Is Born, sa už nevedia dočkať, kedy ju v úlohe herečky opäť uvidia. 

Talentovaná umelkyňa však ani počas oddychu nezabúda na svojich priaznivcov. Práve naopak. Aktuálne ich potešila fotkami, na ktorých pózuje v plavkách. Na spomínaných záberoch je pozornosť sústredná najmä na jej oblý zadok, na ktorom by ste len márne hľadali celulitídu. A veru, závidieť jej ho môže aj samotná Kim Kardashian!

Výstavné pozadie Lady Gagy ocenili aj jej fanúšikovia. Nielen muži, ale aj ženy jej pod príspevok dali srdiečko, ktorých tam má už cez tri milióny. Tak čo, aj vy sa pridáte?!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lady Gaga Lady Gaga Lady Gaga so svojou Lady Gaga Lady Gaga Lady Gaga Lady Gaga

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články