Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Slávnu speváčku nafotili vo svadobnom: Wau! Bývalí frajeri si môžu búchať hlavu o stenu

Zdroj: pixabay
10.04.2021 20:00

RÍM - Vyzerá úžasné! Speváčka a aktuálne už aj herečka Lady Gaga (35) má za sebou viacero vzťahov, keď ju partneri požiadali o ruku. Namiesto svadby však vždy prišiel rozchod. Bulvárnym fotografom sa ju ale v uplynulých dňoch podarilo nafotiť vo svadobných šatách. Čo na túto promi nevestu hovoríte?


Na topkách sme vás už informovali, že Lady Gaga sa po úspechu vo filme Zrodila sa hviezda opäť postavila pred kamery. V Taliansku aktuálne nakrúca film House of Gucci, v ktorom stvárňuje Patriziu Reggiani, exmanželku Maurízia Gucciho. 


Hviezdna speváčka v mini šatách: Zohla sa a...


Bulvárnym fotografom sa už viackrát podarilo dostať na pľac, a tak majú nedočkavci možnosť vidieť, ako bude speváčka v tejto úlohe vyzerať. V uplynulých dňoch sa nakrúcali scény zachytávajúce svadbu dvojice. A fanúšikovia vďaka tomu majú možnosť vidieť, ako by Lady Gaga ako nevesta vyzerala. 

A nielen oni, ale aj bývalí frajeri slávnej speváčky, ktorým pri pohľade na ňu v bielych šatách a so závojom na hlave príde možno aj ľúto. Ktovie, či umelkyňu dostane pred oltár jej aktuálny partner - podnikateľ, investor a filantrop Michael Polanski. 

Lady Gaga ako nevesta.
Lady Gaga
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, Instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články