Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Nové FOTO slávnej speváčky vyvolali šialenstvo: Z neforemného čuda SEXICA v bielizni!

Billie Eilish
Billie Eilish
Zdroj: SITA
03.05.2021 22:00

LOS ANGELES - Fanúšikom vyrazila dych! Pre talentovanú speváčku Billie Eilish (19) je príznačný svojský štýl obliekania a zvláštny imidž. Umelkyňa si vždy dá záležať na tom, aby nevyzerala sexi a volí zväčša neforemné kúsky oblečenia, aby nijako nevynikli jej krivky. Keď sa na sociálnej sieti Instagram pochválila fotením pre prestížny magazín Vogue, ľuďom pri pohľade na ňu padla sánka.


Svoje krivky vystavila na obdiv! Dvojfarebné vlasy krikľavozelenej a čiernej farby, fádne outfity, ktoré ju zahaľujú od hlavy po päty sú už v prípade americkej speváčky Billie Eilish akosi samozrejmosťou. Nečudo, že keď sa nedávno na Instagrame pochválila fotkami, na ktorých predviedla nový účes, bola verejnosť nadšená. 

FOTO: Billie Eilish je najnovšie blondínou. 

V uplynulých dňoch sa svojská umelkyňa postarala o ďalšie veľké prekvapenie. 19-ročná Billie totiž prijala ponuku pózovať pre prestížny magazín Vogue. Zaujímavé je, že kým v minulosti svoje krivky skrývala, teraz ich hrdo a sebavedomo vystavila na obdiv. 

„Zbožňujem tieto zábery a fotenie sa mi veľmi páčilo,” uviedla na margo toho blondínka, ktorá má pre svojich fanúšikov významný odkaz: „Robte si, čo chcete a kedykoľvek chcete. Na všetko ostatné sa vys*rte,” dodala Eilish. Čo na jej najnovšie fotky hovoríte vy?

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Billie Eilish Billie Eilish Billie Eilish Billie Eilish Billie Eilish

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Vogue, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články