°C

Štvrtok, 28. január 2021. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Krásna misska šokuje: Tvár si natiera... Fuj, to je nechutné!

Helena Houdová
Helena Houdová
Zdroj: Instagram
04.12.2020 20:00

BALI - Bizarné praktiky! Helena Houdová (40) bola v roku 1999 zvolená za najkrajšiu ženu v Českej republike, keď vyhrala súťaž Miss. V súčasnosti sa prezentuje ako sexuálna koučka a verejnosť sa jej podarilo už neraz šokovať. Aktuálne prekvapila fotkami, na ktorých má tvár potretú menštruačnou krvou. Prečo to urobila?


Helena Houdová je nielen krásna, ale ozaj netradičná a zaujímavá žena. Okrem víťazstva v súťaži krásy sa môže pochváliť aj modelingovou kariérou. Spolupracovala napríklad so značkami Dior, Chanel a pózovala pre prestížne magazíny. Pozornosť na seba strhla aj rôznymi inými aktivitami. Je členkou hnutia Greenpeace a Deti Zeme, založila organizáciu Slunečnice, prostredníctvom ktorej pomáha deťom z detských domov a na diaľku má adoptovaných 13 detí. Helena bola vydatá za filmového producenta Omara Amanata, s ktorým má dvoch synov a dcéru. 

Helena Houdová ako víťazka Miss Českej republiky v roku 1999.
Helena Houdová
Zdroj: profimedia.sk/ DAVID NEFF / MAFRA

Sympatická blondínka už viackrát prekvapila svojou otvorenosťou. Fanúšikom a v podstate celému svetu sa zverila napríklad s tým, že bola ako 4-ročná sexuálne zneužitá a z minulosti odkryla i to, že trpela depresiami a bulímiou. Bez príkras rozprávala i o tom, ako jej bol jej manžel neverný. 

Zrejme všetky tieto okolnosti sa podpísali pod to, že sa Helena začala viac zaoberať duchovnom a už dlhší čas sa živí ako sexuálna koučka. V rámci svojho pôsobenia sa venuje rôznym témam. V posledných dňoch sa zamerala na ženské cykly, podporu ženstva a menštruáciu. 

Pri tej príležitosti zverejnila Helena aj fotku, ktorou mnohých šokovala. Okrem iného totiž spomenula, že niektoré ženy používajú svoju menštruačnú krv ako pleťovú masku. A pri pohľade na záber to pôsobí dojmom, že aj ona sama túto bizarnú kozmetickú procedúru podstupuje. 

Reakcie followerov, ktorých má Houdová 47,5 tisíc, sú rôzne. „Fuj! Je to vulgárne a nechutné,” nekládli si servítku pred ústa niektorí z nich. Niektoré ženy boli v úžase a neskrývali nadšenie. „Ďakujem za inšpiráciu. Je úžasné, aká ste sebavedomá a vyrovnaná. Zverejnili ste túto fotku, aj keď vám muselo byť jasné, že ju väčšina spoločnosti odsúdi. Ste veľmi zaujímavá žena,” vyjadrila svoj názor istá blondínkina fanúšička.

Helena Houdová zverejnila šokujúcu fotku a status, v ktorom vysvetlila svoj pohľad na menštruáciu.
Helena Houdová
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články