Sobota, 17. apríl 2021. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Kedysi sexsymbol, dnes... 62 rokov a stále je to šupa!

Sharon Stone vo filme Základný inštinkt.
Sharon Stone vo filme Základný inštinkt.
Zdroj: TriStar Pictures
30.11.2020 18:00

LOS ANGELES - Nepatrí do starého železa! Reč je o slávnej Sharon Stone, ktorá sa vďaka účinkovaniu v počine Základný inštinkt zaradila k ženským sexsymbolom. Od nakrúcania ubehli desiatky rokov a z herečky je dnes 62-ročná dáma. Raz za čas sa pripomenie napríklad provokatívnymi fotkami, ktoré zverejní na sociálnej sieti Instagram. Pri pohľade na jej aktuálny príspevok, nám zrejme aj vy dáte za pravdu, že slávna blondínka sa stále má čím pochváliť.


„Ľudia chcú stále vidieť moje prsia,” prezradila v nedávnom rozhovore pre Town&Country slávna Sharon Stone. „Nemyslela som si o sebe, že som sexi. Keď som točila Základný inštinkt, objavila som moju temnú stránku a spriatelila sa s ňou. Nemohla som sa báť samej seba a myslím si, že práve to prišlo ľuďom sexi,” dodala herečka, ktorá v roku 1992, v čase, keď film vznikal, mala 34 rokov.  

Slávna blondínka v priebehu rokov účinkovala aj v mnohých iných počinoch. Ako však v súvislosti s tým priznala, zbaviť sa nálepky sexsymbolu a sexice zo Základného inštinktu nie je jednoduché. 

Sharon, ktorá v marci oslávi 63. narodeniny, sa stále udržiava v skvelej kondícii a dbá o svoj zovňajšok. Zaujímavé je, že s vyhladzovaním tváre to nepreháňa a za svoje vrásky sa nehanbí. Priaznivcom na Instagrame sa bežne ukáže napríklad strapatá a nenalíčená. 

V týchto dňoch zverejnila herečka fotografiu, na ktorej pózuje v čiernom body a rozopnutej saténovej košeli. Každému padne zrak na jej dlhé štíhle nohy, ktoré jej mnohé rovesníčky môžu len závidieť. „Som nielen ohromená, ale aj vďačná, ze to, že v 62 rokoch môžem byť modelkou. Ďakujem všetkým, ktorí si ma tento rok najali,” pripísala Sharon k spomínanej fotke, ktorá medzi followermi vyvolala len nadšenie. 

Sharon Stone nepatrí do starého železa. A táto fotka je toho dôkazom.
Sharon Stone
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Takto vyzerá Sharon Stone, Sharon Stone vo filme Sharon Stone nepatrí do Sharon Stone Sharon Stone nemá problém Sharon Stone so svojimi Sharon Stone Sharon Stone

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: TriStar Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články