°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Brenda z Beverly Hills bojuje s rakovinou: Najnovšie FOTO a otvorený rozhovor!

Shannen Doherty
Shannen Doherty
Zdroj: Instagram
30.09.2020 20:00

LOS ANGELES - Statočná bojovníčka! Shannen Doherty (49), ktorá sa preslávila ako Brenda v seriáli Beverly Hills 90210, už dlhší čas bojuje s rakovinou. Vo februári tohto roka priznala, že zákerná choroba sa jej opäť vrátila a je v poslednom štádiu. V týchto dňoch poskytla úprimný rozhovor magazínu Elle, na stránkach ktorého sú aj jej aktuálne zábery. Ich autorom je fotograf a herečkin manžel Kurt Iswarienko.


V roku 2015 bola herečke Shannen Doherty diagnostikovaná rakovina prsníka. Počas svojho boja so zákernou chorobou sa prostredníctvom sociálnej siete Instagram delila so svetom takmer o všetko. Nemala problém hovoriť o liečbe, zverejňovala rôzne fotografie a mnohým ľuďom s rovnako náročným osudom dodávala takýmto spôsobom odvahu. 

Potom sa herečka radovala z dobrých výsledkov a zdalo sa, že nad zákernou chorobou vyhrala. Vo februári tohto roka však vyšlo najavo, že seriálová Brenda opäť zvádza svoj boj a zhruba rok to tajila. Na sociálnych sieťach sa už ku chorobe príliš nevyjadruje. 

Obľúbená herečka však v týchto dňoch poskytla rozhovor magazínu Elle. V ňom okrem iného prezradila, že plánuje svojim blizkym nahrať odkazy a napísať listy na rozlúčku. „Ešte som sa k tomu nedostala, ale musím to spraviť. Potrebujem svojej mame povedať tak veľa vecí. Chcem, aby môj manžel vedel, čo pre mňa znamená. Avšak vždy, keď k tomu dôjde, cítim sa divne. Akoby som sa vzdávala. A ja sa nechcem vzdať,” poznamenala herečka.  

Doherty priznala, že si teraz užíva každú jednu chvíľu a teší sa aj z maličkostí. „Cítim sa ako veľmi zdravý človek. Je ťaźké sa so všetkými lúčiť, keď mám pocit, že budem žiť ešte 10 alebo 15 rokov. Každý človek, ktorý bojuje s rakovinou, sa s tým stretáva. Ostatní vás už odpísali. Ale ja to tak nechcem. Mám v sebe ešte toľko života,” dodala. 

Shannen Doherty na aktuálnej fotografii, ktorá je súčasťou najnovšieho vydania Elle.
Shannen Doherty
Zdroj: Kurt Iswarienko pre Elle


Galéria

Shannen Doherty Shannen Doherty Shannen Doherty na aktuálnej Shannen Doherty s manželom Shannen Doherty trávi čas

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Kurt Iswarienko pre Elle, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články