°C

Utorok, 29. september 2020. Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím.

Tučná promi dcéra schudla 40 kíl: Vyzerá parádne!

Kelly Osbourne so svojim slávnym otcom.
Kelly Osbourne so svojim slávnym otcom.
Zdroj: SITA/AP/Jordan Strauss
11.08.2020 20:00

LOS ANGELES - Je v top forme! Kelly Osbourne (35) patrí k prominentným deťom, ktoré netreba veľmi predstavovať. Veď spoločne so slávnymi rodičmi a bratom Jackom mali vlastnú reality šou a ona sama potom účinkovala vo viacerých televíznych projektoch. Typická pre ňu bola výstrednosť a kilá navyše. Tie sú však už minulosťou.


Čo sa týka vzhľadu, Kelly Osbourne má za sebou rôzne obdobia. Párkrát sa jej síce podarilo schudnúť, avšak kilogramy neskôr opäť pribrala. Dcéra legendárneho Ozzyho Osbourna a moderátorky Sharon Osbourne na svojej figúre a kondícii zapracovala aj v uplynulých mesiacoch. A tá zmena stojí ozaj za to.

Takto vyzerala Kelly Osbourne v roku 2016.
Kelly Osbourne
Zdroj: Network Nine

Kelly Osbourne začiatkom roka 2020.
Ozzy Osbourne a Kelly
Zdroj: SITA/AP/Jordan Strauss

Podľa medializovaných informácií sa Kelly podarilo v uplynulých rokoch schudnúť necelých 40 kg. Nešlo jej však len o krátkodobé schudnutie, ale ako sama priznala, zmenila celý svoj životný štýl. „Naučila som sa správne cvičiť a jesť,” prezradila spevákova dcéra. „Tvrdo som na sebe pracovala a je to skvelý pocit,” dodala Kelly.

Priaznivci výstrednej hviezdičky nešetria pochvalmi. „Wau, tak dobre si hádam ešte nevyzerala. Veľmi ti to pristane,” znie jeden z mnohých komplimentov. Čo na schudnutú Kelly hovoríte vy?

Takto vyzerá Kelly Osbourne v súčasnosti.
Kelly Osbourne
Zdroj: Instagram

Aj podľa vás vyzerá teraz Kelly Osbourne skvele?

62 % nie
áno 38 %

Hlasovalo: 626Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články