°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Ozzy Osbourne má túto krásnu dcéru: Mnohí o nej nevedia!

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Zdroj: SITA
09.08.2020 11:00

LOS ANGELES - Zaslúži si pozornosť! Keď sa povie dcéra Ozzyho Osbourna (71), hádam každý si predstaví výstrednú a svojskú Kelly (35). Tá je totiž v šoubiznise tiež dobre známa. Vedeli ste však, že okrem nej má slávny spevák aj iných potomkov?


Osbournovci sú jednou zo slávnych rodín, ktoré pustili verejnosť do svojho súromia a mali vlastnú šou na televíznych obrazovkách. Legendárnemu rockerovi robila pred kamerami spoločnosť jeho žena Sharon a deti Kelly i Jack.  

Okrem nich však dvojica má aj 36-ročnú dcéru Aimée. Tá nechcela byť súčasťou reality šou The Osbournes a v 16 rokoch kvôli tomu odišla z domu. Na toto obdobie si zaspomínala počas rozhovoru pre New York´s Q 104,3 Classic Rock Station.     

„Môj otec je veľmi známy. Keď som vyrastala, veľmi som si vážila svoje súkromie. Bola som skôr samotár. Rada som trávila čas vo svojej izbe a počúvala hudbu, ktorú som mala rada. Nebola som typickým tínedžerom,” uviedla sympatická umelkyňa.  

Hoci sa Aimée medializácii vyhýbala, rozhodla sa kráčať v otcových šľapajách. Má vlastnú kapelu s názvom ARO a na instagrame zhruba 12 tisíc followerov.    

Okrem spomínaných dcér Aimée, Kelly a syna Jacka má Ozzy Osbourne ešte synov Louisa, Eliota a dcéru Jessicu.  

Aimée Osbourne sa svojim slávnym rodičom ozaj vydarila.  
Aimée Osbourne
Zdroj: Instagram

Vedeli ste, že Ozzy a Sharon majú okrem Kelly a Jacka aj dcéru Aimée?

37 % nie
áno 63 %

Hlasovalo: 1077Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články