°C

Utorok, 29. september 2020. Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím.

Známa blondínka v bikinách: Nedávno s guľatým bruškom, dnes... Wau!

Hilary Duff
Hilary Duff
Zdroj: SITA
05.08.2020 20:00

LOS ANGELES - Zapracovala na sebe! Herečka Hilary Duff (32) patrí medzi celebritné krásky, ktoré sa vždy udržiavali v skvelej kondícii. Pochopiteľne, počas tehotenstva vždy čo-to pribrala. Jej synček Luca má už osem rokov, dcérku Violet priviedla na svet v októbri 2018. V týchto dňoch zverejnila na instagrame momentku v bikinách a pri pohľade na ňu je každému jasné, že tehotenstvá na jej tele nezanechali žiadne stopy.


Keď sa Hilary Duff stala prvýkrát mamičkou, mala 24 rokov. V roku 2018 si prešla tehotenstvom druhýkrát. Talentovaná kráska sa netajila tým, že toto obdobie pre ňu bolo dosť náročné. Nielenže sa jej s guľatým bruškom zle hýbalo, ale priznala, že sú situácie, keď pre ňu pohľad do zrkadla nie je príliš príjemný.

Hilary Duff ako tehuľka.
Hilary Duff
Zdroj: Instagram

Herečkina dcérka oslávi čochvíľa druhé narodeniny. A niet pochýb, že blondínka sa už do zrkadla pozerá s nadšením. Vďaka odborníkom na zdravú výživu a šport sú totiž jej krivky dokonalé. Dôkazom je fotka v bikinách, ktorou mnohým priaznivcom vyrazila dych. Hilary priznala, že občas si dokonca dopraje aj pečivo či sladkosti. Čo na jej figúru hovoríte vy?

Takto momentálne vyzerá Hilary Duff v bikinách.
Hilary Duff
Zdroj: Instagram

Aj podľa vás má Hilary Duff skvelú postavu?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 291Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články