°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Známa herečka (55) predviedla TELO v bikinách: Aha, nepatrí do starého železa!

Brooke Shields
Brooke Shields
Zdroj: profimedia.sk
06.07.2020 20:00

HAMPTONS - Stále sa má čím pochváliť! Reč je o bývalej modelke a herečke Brooke Shields (55), ktorá sa mnohým spája napríklad s filmom Modrá lagúna. Aj keď od jeho nakrúcania ubehli desiatky rokov, slávna kráska ani rokmi nestratila nič zo svojho šarmu. Aktuálne fotky sú toho dôkazom.


4 júl je v Amerike spätý s oslavmi Dňa nezávislosti. Aj hviezdna Brooke Shields pri tej príležitosti vytiahla zo skrine tematické bikiny, v ktorých hrdo pózovala pred objektívom fotografa. Pre mnohé jej rovesníčky nie je ľahké udržať sa v skvelej forme, avšak ona má tip-top postavičku.

Brooke v rozhovoroch otvorene hovorí, že v minulosti veľa cvičila, lebo musela. Bola si totiž vedomá, že keby sa o svoj zovňajšok nestarala, v šoubiznise by nebola úspešná.

Brooke Shields vyzerá v bikinách skvele.
Brooke Shields
Zdroj: profimedia.sk

Úspešná kariéra a skvelá postava nie sú to jediné, čím sa herečka môže pochváliť. Darí sa jej aj v súkromí. Prvé manželstvo - so slávnym tenistom Andre Agassim síce v roku 1999 skončilo rozvodom. Avšak po boku scénaristu a producenta Chrisa Henchy našla dokonalé šťastie. V máji oslávili 19. výročie sobáša a ich dcéry Rowan Francis a Grier Hammond im robia veľkú radosť. 

Brooke Shields s manželom a dcérami.
Brooke Shields
Zdroj: Instagram

Aj podľa vás vyzerá Brooke Shields v plavkách skvele?

65 % nie
áno 35 %

Hlasovalo: 542Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články