°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Akčný hrdina (62) pokľakol pred milenkou (24): Blonďavá sexica by mu mohla byť dcérou!

Dolph Lundgren
Dolph Lundgren
Zdroj: SITA
30.06.2020 20:00

ŠTOKHOLM - Svoju lásku spečatia svadbou! Dolph Lundgren (62) je dobre známy nielen milovníkom akčných filmov. Na instagrame má zhruba dva milióny followerov, s ktorými sa pred pár dňami podelil o krásnu novinku. Sexi blondínku menom Emma Krokdal, ktorá je od neho o 38 rokov mladšia, totiž požiadal o ruku.


Švédsky herec Dolph Lundgren sa môže pochváliť slušnou hereckou kariérou. Zaujímavý však je aj milostný život hviezdy akčných filmov. V roku 1991 sa oženil s Peri Momm, avšak tento zväzok nemal dlhé trvanie. V roku 1994 sa jeho manželkou stala interiérová dizajnérka a návrhárka šperkov Anette Qviberg. S ňou má dcéry Idu a Gretu. V roku 2011 sa herec rozviedol.

Zdá sa však, že herec na inštitúciu manželstva nezanevrel. Pred pár dňami sa totiž zasnúbil s istou Emmou Krokdal. Informácie o tom, že tvoria pár, sa v médiách objavili začiatkom roka. Zaľúbenci sa veľkou novinou pochválili na svojich instagramových profiloch. Okrem gratulácií a milých slov však museli čeliť aj nie príliš milým komentárom. „Veď by ti mohla byť dcérou. Neverím, že vaša láska je úprimná,” znejú niektoré z nich. Čo na takýto vekový rozdiel medzi manželmi hovoríte vy?

Dolph Lindgren požiadal svoju výrazne mladšiu frajerku o ruku.
Dolph Lundgren a Emma
Zdroj: Instagram

Ruku hercovej frajerky zdobí takýto zásnubný prsteň.
Dolph Lundgren a Emma
Zdroj: Instagram

Je vám tento pár sympatický?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 856Galéria

Dolph Lundgren Dolph Lundgren
Dolph Lindgren požiadal svoju Ruku hercovej frajerky zdobí Dolph Lundgren

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagraam

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články