°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Slávna kráska šantila na pláži: Umelé prsia takto prevetrala v bikinách!

Michelle Hunziker
Michelle Hunziker
Zdroj: Instagram
26.06.2020 22:00

VARIGOTTI - Nemožno okolo nej prejsť bez povšimnutia! Reč je o modelke, herečke a moderátorke Michelle Hunziker (43), ktorú verejnosť pozná aj ako bývalú manželku speváka Erosa Ramazzottiho (56). Atraktívna blondínka si v uplynulých dňoch užívala chvíle oddychu na pláži, kde jej okrem dcér robili spoločnosť i paparazzi. Aha, ako sa pred nimi predvádzala!


Michelle Hunziker patrí medzi hviezdy, ktoré sú na záujem, kamery a blesky fotoaparátov dobre zvyknuté. Nečudo, že keď sa nedávno vybrala na pláž, prítomnosť bulvárnych fotografov ju príliš neobťažovla. Práve naopak.

Atraktívna blodínka im ochotne pózovala a pred ich objektívmi sa s dcérkami poriadne vyšantili. Michelle mala na sebe bikiny, v ktorých už tradične vyzerala skvele. Pri pohľade na jej hrudník musí byť každému jasné, že to nie je dar prírody, ale výsledok práce šikovného plastického chirurga.  

Michelle Hunziker
Zdroj: profimedia.sk

Michelle Hunziker bola v rokoch 1998 - 2009 manželkou speváka Erosa Ramazzottiho, s ktorým má dcéru Auroru. V roku 2014 sa vydala za podnikateľa Tomasa Trussardiho. Jemu porodila dcérky Sole a Celeste. 

Michelle Hunziker s manželom a dvoma mladšími dcérkami.
Michelle Hunziker
Zdroj: Instagram

Páči sa vám postava tejto krásky?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 422Galéria

Michelle Hunziker Michelle Hunziker Michelle Hunziker Michelle Hunziker Michelle Hunziker s manželom Michelle Hunziker Michelle Hunziker s najstaršou Michelle Hunziker

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články