Táto hviezda je na pláži atrakciou: Uvidíte FOTO, pochopíte! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Táto hviezda je na pláži atrakciou: Uvidíte FOTO, pochopíte!

Michelle Hunziker
Michelle Hunziker
Zdroj: Instgram
15.05.2018 22:00

TALIANSKO - Sexepíl z nej srší na všetky strany! Michelle Hunziker (41) je krásna žena, ktorá v minulosti očarila aj speváka Erosa Ramazzottiho. Od roku 2014 je jej manželom podnikateľ Tomaso Trussardi. Ten je od plavovlásky síce o šesť rokov mladší, no ona sa vôbec nemusí báť toho, že by ju vymenil za mladšiu. Pozrite sa, veď ona je bohyňou pláže!


Pri pohľade na herečku a moderátorku Michelle Hunziker znie neuveriteľne, že je trojnásobnou matkou. So slávnym spevákom Erosom Ramazzotim má dcéru Auroru, aktuálnemu manželovi Tomasovi porodila ďalšie dve dcérky. 

Kedykoľvek sa rodáčka zo Švajčiarska ukáže na pláži, spozornejú nielen paparazzi. Jej krivky sú totiž pastvou pre každé mužské oko a pre mnohé ženy by Michelle mohla byť veľkou inšpiráciou.

Chvíle oddychu si užíva aj v týchto dňoch. A niet pochýb, že na pláži sa za ňou určite všetci otáčali. Čo poviete, zaujala by Michelle aj vás?

Trojnásobná matka Michelle Hunziker vyzerá v bikinách luxusne.
Michelle Hunziker
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás má Michelle Hunziker skvelú postavu?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 940Galéria

Michelle Hunziker Trojnásobná matka Michelle Hunziker Michelle Hunziker so svojimi Michelle Hunziker a jej Michelle Hunziker má sexepílu

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články