°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Bieber čelí sexškandálu: Žena od neho zdrhla a... Svoj dokonalý zadok pretŕča pred inými!

Justin Bieber s manželkou
Justin Bieber s manželkou
Zdroj: Instagram
24.06.2020 22:00

SARDÍNIA - Chce prísť na iné myšlienky! Meno Justina Biebera (26) sa v týchto dňoch spája so sexuálnymi obvineniami, ktoré však idol mnohých dievčat dôrazne odmieta. Zaujímavé je, že jeho manželka Hailey (23) mu v týchto chvíľach nie je príliš veľkou oprou. Spoločne so skupinou kamarátov si totiž momentálne užíva oddych na ďalekej Sardínii.


Na topkách sme vás informovali, že najnovšie už aj sladkého Justina Biebera obviňujú zo sexuálneho násilia. (Viac informácií nájdete TU!). Spevák obvinenia popiera, avšak vzniknutá situácia musí byť pre neho i tak dosť nepríjemná. V neľahkých chvíľach mu je vždy oporou jeho krásna manželka Hailey. Teraz tomu ale tak nie je.

Blonďavá kráska totiž spolu s kamarátkou Bellou Hadid odleteli súkromným lietadlom na Sardíniu. Tam si na luxusnej jachte a v spoločnosti kamarátov užívajú oddych a hrejivé slnečné lúče.

Slávne modelky sa však nevyhli záujmu paparazzov. Tí s nadšením fotili ich božské telá v bikinách. Hailey na sebe mala plavky so zvieracou potlačou a aby si dokonale opálila, tak si spodný diel plaviek upravila tak, aby viac odhaľovali jej dokonalý zadok. 

Hailey Bieber
Zdroj: Profimedia

Hailey Bieber
Zdroj: Profimedia
   

Má podľa vás Hailey Bieber peknú postavu?

38 % nie
áno 62 %

Hlasovalo: 1936Galéria

Justin Bieber s manželkou Hailey Bieber, Justin Bieber Hailey Bieber, Justin Bieber Hailey Bieber Hailey Bieber, Justin Bieber Hailey Bieber Hailey Bieber, Justin Bieber Hailey Bieber

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články