Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Známej modelke rastie doma konkurencia: Kate, tá je krásna!

Kate Moss
Kate Moss
Zdroj: SITA
31.05.2020 12:01

LONDÝN - V maminých šľapajách! Kate Moss (46) patrí medzi hviezdy, ktoré netreba nikomu predstavovať. A vyzerá to tak, že úspešnú kariéru má pred sebou i jej dcéra Lila. 17-ročná kráska robila slávnej mame nedávno spoločnosť v uliciach a asi nám aj vy dáte za pravdu, že z nej rastie atraktívna slečna.


Jedna krajšia, ako druhá! Vyzerá to tak, že krása v rodine modelky Kate Moss sa dedí. Okrem nej ohúri šarmom i jej nevlastná sestra Lottie, ktorá rozhodne nepatrí medzi hanblivky. Atraktívna žena rastie aj z modelkinej dcéry Lily Grace. 

Kate spoločne so svojou slávnou mamou si vyšli pred pár dňami do londýnskych ulíc. A niet pochýb, že sa za nimi obzerali nielen paparazzi. Obe dámy totiž vyzerali skvele.  

Lila sa môže pochváliť prvými modelingovými skúsenosťami. Za sebou má napríklad spoluprácu s Marcom Jacobsom. „Už od malička som videla, ako svet modelingu funguje. Vždy som sa oň zaujímala,” prezradila v rozhovore pre Allure modelkina dcéra. „Po svojom prvom fotení som si povedala, že som si to užila a chcem v tom pokračovať,” dodala. A kráska má pred sebou sľubnú kariéru, čo poviete?

Kate Moss so svojou krásnou dcérou.
Kate Moss, Lila Grace
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kate Moss Kate Moss Kate Moss Kate Moss so svojou Kate Moss Kate Moss

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články