°C

Streda, 27. máj 2020. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Speváčka z dievčenskej skupiny: 12 kíl je fuč... Predvádza sa v sexi bielizni!

Kerry Katona
Kerry Katona
Zdroj: Instagram KK
22.05.2020 15:30

LONDÝN - Už je to 20 rokov, čo Kerry Katona (39) vystupovala v skupine Atomic Kitten. Mimo pódií potom patrila k šoubiznisovým kráľovnám jojo efektu. Aktuálne má ale po svojom boku fitnes trénera a počas posledných mesiacov na sebe poriadne zamakala.


Kerry Katona mala proste obdobia, keď vyzerala ako hviezda a potom zas bola o čosi viac vypapkanejšia. S váhou bojuje už niekoľko rokov. 

Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk

V posledných mesiacoch sa však postupne prepracovala k postave snov – o pár mesiacov má 40 a ak sa jej tento stav podarí udržať, môže byť na seba naozaj hrdá. „Nebudem klamať, moje sebavedomie vyletelo do výšky,” napísala k jednej z posledných snímok na Instagrame. 

Kerry síce pri svojich nových fotkách v sexi bielizni propaguje istý prípravok na chudnutie, ale pri priateľovi fitnes trénerovi bude tajomstvo zhodených kilogramov asi trochu inde. Podľa medializovaných informácií je speváčka ľahšia o 12 kíl, ale zároveň vidno, že má telo aj pekne vytvarované a to žiadny zázračný nápoj za vás nikdy nespraví. 

Veď aj samotná Kerry pred časom priznala, že naozaj doma aj cvičí. „Najdôležitejšia vec, ako minimalizovať svoju úzkosť počas karantény, je pokračovať v domácom cvičení a zostať vo forme,” napísala na Instagram začiatkom apríla. Najnovšie zábery, na ktorých sa pýši schudnutou postavou, nájdete v galérii pod fotkou. 

Kerry Katona
Zdroj: Instagram KK


Galéria

Kerry Katona Kerry Katona Kerry Katona

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články