Pondelok, 12. apríl 2021. Meniny má Estera, zajtra Aleš.

Sandy (71) z Pomády vyzýva fanúšikov, aby nosili rúška: Berte si príklad z Českej republiky!

Olivia Newton-John dala svojim fanúšikom za príklad Českú republiku.
Olivia Newton-John dala svojim fanúšikom za príklad Českú republiku.
Zdroj: TASR/Photo by Evan Agostini/Invision/AP, File
07.04.2020 21:00

AUSTRÁLIA - Filmová predstaviteľka nezabudnuteľnej Sandy z muzikálu Pomáda, herečka Olivia Newton-John (71), je v poslednom štádiu rakoviny. O to viac sa preto musí v tomto náročnom období chrániť. A nabáda na to aj svojich fanúšikov. Vyzýva ich, aby si rúško vyrobili a za príklad dáva Českú republiku!


Nosiť na verejnosti rúška, ako je to u nás, nie je samozrejmosťou na celom svete. Aktuálne na to na sociálnej sieti Instagram upozornila filmová predstaviteľka Sandy z muzikálu Pomáda, Olivia Newton-John. Herečka, ktorá sa nachádza v poslednom štádiu rakoviny, a teda sa musí chrániť viac, ako zdraví ľudia, zverejnila fotku s ručne vyrobenou ochranou tváre. 

A zároveň vyzvala svojich fanúšikov: „Toto je pre nás všetkých veľmi dôležité vedieť! Bolo nám povedané, že nepotrebujeme rúška, pretože ich zúfalo potrebujú zdravotnícki pracovníci a pre širokú verejnosť už nezostávajú,“ napísala známa blondínka. 

Cestu, ako sa napriek tomu chrániť, však vidí v podomácky vyrobených rúškach. Za príklad dokonca dala susedov Čechov. „Prosím, buďte kreatívni a vytvorte si vlastné rúška – ako to urobili v Českej republike,“ napísala k fotke Olivia. V Austrálii, v ktorej herečka žije, totiž nosenie ochrannej masky na tvári nie je povinné. 


Galéria

Olivia Newton-John dala svojim Olivia Newton-John vyzýva fanúšikov, Olivia Newton-John Olivia Newton-John Olivia Newton-John Olivia Newton-John Olivia Newton-John

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články