°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Slávnu modelku odmietli, lebo je stará: Bojuje holými FOTKAMI!

Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
Zdroj: Instagram
20.03.2020 20:00

LOS ANGELES - Nepatrí do starého železa! Sociálne siete v týchto ťažkých časoch zaplavili fotky s ochrannými rúškami, či rôzne zábery z karantény. Modelka Pavlína Pořízková (54) zverejnila príspevky z úplne iného súdka. Pozrite!


Pavlína Pořízková patrila svojho času medzi úspešné top modelky. Ani s pribúdajúcimi rokmi však nestráca nič zo svojho šarmu. Rodáčka z Prostějova však odmieta botox, skrášľajúce procedúry a grafické úpravy fotiek.

Zároveň nemá problém ukázať sa svetu nenalíčená a na svoje vrásky je pyšná. Ako sme vás nedávno informovali, kvôli tomu jej zrušili niektoré pracovné aktivity. Viac TU! 

A hoci Pavlíninu tvár zdobia vrásky, rozhodne nepatrí do starého železa. Dokázala to aj v uplynulých dňoch, keď na instagrame zverejnila zábery, na ktorých pózuje takmer nahá. Fotky vznikli počas nedávnej dovolenky. Modelka si nimi spríjemňuje chvíle v karanténe a zároveň chce svojich fanúšikov priviesť na iné myšlienky. 

„Hore bez sú moje obľúbené bikiny,” okomentovala jednu z fotiek Pavlína, ktorá sa udržiava v skvelej kondícii. Čo poviete?

Pavlína Pořízková nepatrí do starého železa.
Pavlína Pořízková
Zdroj: Instagram

Patríte medzi priaznivcov Pavlíny Pořízkovej?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 724Galéria

Pavlína Pořízková Pavlína Pořízková nepatrí do Ric Ocasek a Pavlína Ric Ocasek a Pavlína Pavlína Pořízková vie ako Pavlína Pořízková bez mejkapu. Pavlína Pořízková sa za

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk, Sports Illustrated

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články