°C

Pondelok, 6. apríl 2020. Meniny má Irena, zajtra Zoltán.

Okamžitý VYHADZOV pre moderátorku televíznych novín: Čítala nové vládne opatrenia a... Záchvat smiechu!

Alexandra Novikovová dostala výpoveď za smiech v televíznych novinách.
Alexandra Novikovová dostala výpoveď za smiech v televíznych novinách.
Zdroj: youtube.com
27.02.2020 13:55

MOSKVA - Hoci spravodajské relácie majú mať svoju vážnosť, neraz sa moderátorom stalo, že sa pri čítaní príspevkov rozosmiali. Stalo sa to aj Alexandre Novikovovej v televíznych novinách ruskej štátnej televízie. Pri čítaní nových vládnych opatrení sa začala smiať. Výsledok? Okamžitý vyhadzov!


Alexandra Novikovová bola moderátorkou spravodajskej relácie štátnej televízie v názvom Vesti Kamčatka. V jednom z príspevkov relácia informovala o nových sociálnych príspevkoch pre znevýhodnené skupiny. Ruska postupne vymenovávala, čo všetko má štátna pomoc obsahovať. 

Keď sa však tmavovláska dostala k „príspevku na medzinárodnú prepravu na dovolenku“, ktorý je vo výške 363 rubľov, čo je v prepočte približne 5 eur, nedokázala potlačiť smiech. Dostala doslova nezastaviteľný záchvat. 

Neraz sa podobná situácia stala aj na Slovensku – s tým rozdieľom, že u nás sa spravodajské relácie vysielajú naživo, teda podobný prešľap nemožno vrátiť späť. Ruská relácia je v tom iná, že sa vysiela zo záznamu, teda do vysielania išla seriózna verzia bez smiechu. 

Lenže! Vyrehotaná pasáž sa nakoniec dostala na internet a stala sa virálnym videom, ktoré má už takmer milión videní. A tu nastal vážny problém - za úsmevnú reakciu na nepochopiteľný príspevok štátu vraj moderátorka a ďalší členovia tímu dostali vyhadzov.


Galéria

Alexandra Novikovová dostala výpoveď Alexandra Novikovová dostala výpoveď Alexandra Novikovová dostala výpoveď Alexandra Novikovová dostala výpoveď Alexandra Novikovová dostala výpoveď Alexandra Novikovová dostala výpoveď Alexandra Novikovová dostala výpoveď Alexandra Novikovová dostala výpoveď

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články