°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Fanúšikovia vo vytržení: Hviezda kultových Hier o tróny sa stane mamou!

Joe Jonas  a Sophie Turner skrývajú sladké tajomstvo.
Joe Jonas a Sophie Turner skrývajú sladké tajomstvo.
Zdroj: TASR/AP/Evan Agostini
13.02.2020 12:02

LOS ANGELES - Americký spevák Joe Jonas (30) a jeho manželka, herečka Sophie Turner (23), známa najmä ako Sansa z kultového seriálu Hry o tróny, sa už čoskoro stanú rodičmi. Informácie o Sophiinom tehotenstve sa šíria rýchlosťou svetla.


Klebety o tom, že krásna Sophie je tehotná, sa médiami šírili už nejaký ten čas. Prominentná dvojica sa však k otázkam nevyjadrovala. Teraz sa však dohady potvrdili. Ako pre americký portál justjared.com potvrdil ich zdroj, Sophie čaká s manželom Joe Jonasom ich prvé bábätko.

„Dvojica sa snaží držať veci čo najviac v tajnosti, ale ich priatelia a rodina sú z novinky veľmi šťastní.” A nielen oni. Vo vytržení sú aj priaznivci prominentného páru. Sophie a Joe sú, samozrejme, každý deň na očiach verejnosti, a o to viac sú opatrní, aby si svoje tajomstvo uchránili čo najdlhšie. „Sophie si naschvál vyberá oblečenie tak, aby zakryla zmeny, ktoré už sú na jej tele viditeľné,” natrel herečku zdroj.

Sophie Turner v poslednom čase vídať skôr v pohodlnom oblečení.
Fanúšikovia vo vytržení: Hviezda
Zdroj: Instagram S.T.

Sophie Turner a Joe Jonas si svoje tajomstvo zatiaľ úzkostlivo strážia.
Fanúšikovia vo vytržení: Hviezda
Zdroj: Instagram J.J.

Sophie Turner a Joe Jonas sa dali dohromady už v roku 2016. O rok neskôr ohlásili zásnuby a uplynulý rok si povedali spoločné áno. A to hneď dvakrát. 1. mája si užili obrad v Las Vegas a o takmer dva mesiace neskôr si zopakovali svadbu vo francúzskom Château de Tourreau. Snáď čoskoro priznajú aj to, že sa z nich stanú rodičia.

Ste fanúšikom seriálu Hry o tróny?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 156Galéria

Joe Jonas  a Sophie Turner v poslednom Sophie Turner a Joe Sophie Turner

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články