°C

Pondelok, 8. marec 2021. Meniny má Alan, Alana, zajtra Františka.

Moderátor rannej šou šokuje: Po 27 rokoch manželstva priznal, že je gay!

Phillip Schofield
Phillip Schofield
Zdroj: ITV/ youtube.com
08.02.2020 20:00

LONDÝN - Poriadne prekvapenie! Meno Phillipa Schofielda (57), ktorý je vo Veľkej Británii známym moderátorom šou This Morning, plní v týchto dňoch stránky bulváru. Dôvodom je jeho priznanie o homosexuálnej orientácii. Keďže je 27 rokov ženatý a má dve dospelé dcéry, mnohí zostali z jeho slov v šoku.


Phillip Schofield tvorí s kolegyňou Holly Willoughby obľúbenú moderátorskú dvojicu. V piatok však pred televíznymi kamerami viedli rozhodne jeden z najťažších rozhovorov svojej kariéry. 57-ročný sympaťák totiž pár hodín pred vysielaním zverejnil na instagrame pomerne šokujúce priznanie. 

Phillip Schofield a Holly Willoughby v piatkovom vydaní relácie This Morning viedli jeden z najťažších rozhovorov. Moderátor sa totiž priznal, že je gay.
Phillip Schofield
Zdroj: ITV/ youtube.com

„Nikdy neviete, čo sa deje v niekoho zdanlivo dokonalom živote. S akými problémami sa pasuje a čo ho trápi. Nemohli ste vedieť, čo ma v posledných rokoch priam vnútorne zožiera. Posilnený podporou mojej manželky a dcér som sa vyrovnal s tym, že som gay,” poznamenal Phillip, ktorý je 27 rokov ženatý a má 27-ročnú dcéru Molly a o tri roky mladšiu Ruby.   

Ako moderátor prezradil, jeho verejnému priznaniu predchádzalo množstvo rozhovorov s rodinným príslušníkmi, boli noci, keď kvôli tomu nedokázal spať.

„Svet sa za poslednú dobu zmenil k lepšemu a v súčasnosti je v poriadku byť gay. Stále cítim bolesť a som zmätený, ale to je najmä kvôli bolesti, ktorú spôsobujem svojej rodine. Moja žena Stephanie bola neuveriteľná a naozaj ju veľmi milujem. Je to tá najláskavejšia osoba, akú som kedy stretol. A moje dcéry sú tiež úžasné v tom, že mi dodali odvahu a poskytli útechu,” dodal Schofield. Oporou mu je aj kolegyňa Holly Willoughby, ktorú podľa vlastných slov berie ako svoju sestru. 


Galéria

Phillip Schofield Phillip a Holly Willoughby Phillip Schofield

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: ITV, youtube.com, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články