°C

Utorok, 26. máj 2020. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Slávnu Češku jej muž vydedil: Zverejnila FOTO jeho bizarného "hrobu" - Toto svet nevidel!

Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
Zdroj: Instagram
20.01.2020 20:00

LOS ANGELES - Stále veľmi smúti! Rodáčka z Českej republiky, ktorá je vo svete známou modelkou, Pavlína Pořízková (54) v septembri minulého roka prišla o svojho manžela. Americký hudobník Rick Ocasek zomrel v dôsledku ochorenia srdca a bola to práve slávna kráska, kto našiel jeho telo bez známok života. V uplynulých dňoch zverejnila na instagrame fotku miesta jeho poosledného odpočinku. A teda, budete poriadne prekvapení!


Pavlína Pořízková a Ric Ocasek boli manželia od roku 1989 a spájali ich dvaja synovia. Hudobník mal ešte štyroch ďalších synov. A hoci v roku 2016 krásna Češka svojho muža opustila, ich vzťahy boli prekvapivo dobré a spolu vychádzali. 

Zhruba mesiac pred smrťou však Ric podpísal závet, v ktorom svoju ešte stále zákonitú ženu vydedil. „Moja manželka Pavlína Pořízková nebude dediť, keďže sme v rozvodovom konaní. Aj keby som zomrel skôr, než budeme rozvedení, Pavlíne nenáleží nič z dedičstva a ani jej nič neodkážem, pretože ma opustila,” znelo vraj v spomínanom závete. 

Pavlína na muža svojho života nezanevrela. Stále za ním smúti a navštevuje miesto jeho odpočinku. Dôkazom je fotka, ktorú zverejnila na instagrame. Svojho syna Olivera zvečnila ako sa na cintoríne skláňa k akejsi soške. „Jednoduchá mala huba z našej verandy, ktorá teraz označuje hrob ich otca,” uviedla v popise Pořízková. Ostáva len dúfať, že toto je len akési dočasné riešenie a Ric bude už čoskoro mať o čosi všednejší náhrobný kameň...

Pavlína Pořízková a Ric Ocasek tvorili sympatický pár.
Pavlína Pořízková
Zdroj: Instagram

Pavlína Pořízková zverejnila na instagrame fotku z cintorína.
Pavlína Pořízková
Zdroj: Instagram

Ric Ocasek má momentálne takýto zvláštny hrob.
Pavlína Pořízková
Zdroj: Instagram


Galéria

Pavlína Pořízková Pavlína Pořízková a Ric Pavlína Pořízková zverejnila na Ric Ocasek má momentálne Ric Ocasek a Pavlína Ric Ocasek a Pavlína Paulina Porizkova

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články