°C

Štvrtok, 27. február 2020. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Pôrod plus size modelky na spadnutie: Vycapila na net holé fotky!

Ashley Graham
Ashley Graham
Zdroj: profimedia.sk
17.01.2020 20:00

LOS ANGELES - Bez šiat a bez ostychu! Ashley Graham (32) nikdy nemala problém s nahotou. A nezmenilo sa to ani vo chvíli, keď zistila, že nosí pod srdcom dieťatko. V priebehu tehotenstva sa nechala zvečniť v Evinom rúchu a urobila tak aj teraz, keď je pôrod už na spadnutie. Nuž, plus size modelka má odvahy na rozdávanie. Čo poviete?


Hoci postava Ashley Graham nie je bezchybná, atraktívna brunetka dosiahla značný úspech. Je najznámejšou plus size modelkou a dnes ju pozná celý svet. Svoje kypré krivky hrdo vystavuje na obdiv a nahota jej nerobí vôbec problém. 

Ashley je značne obľúbená aj na sociálnych sieťach. Na instagrame má už viac ako 10 miliónov followerov. Pri tej príležitosti predviedla svoje guľaté bruško na zaujímavých fotkách. Veľký rozruch však vyvolala aj záberom, na ktorom pózuje už celkom nahá. Bradavky však kvôli pravidlám sociálnej siete scenzurovala. 

Ako plus size modelka prezradila, autorom fotografií je jej manžel Justin. Ten sa už tiež teší na malého synčeka, ktorý sa zrejme už čoskoro vypýta na svet. 

Ashley Graham zverejnila na instagrame takéto nahé fotky.
Ashley Graham
Zdroj: Instagram

Zaujímavým záberom sa na instagrame poochválil aj modekin manžel.
Ashley Graham
Zdroj: Instagram

Prekvapilo vás, že tehotná Ashley Graham sa dala nafotiť nahá?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 305Galéria

Ashley Graham Ashley Graham zverejnila na Zaujímavým záberom sa na Ashley Graham má na Ashley Graham sa počas Ashley Graham Ashley Graham Ashley Graham s manželom.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články