°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Dcéra slávnej Cindy Crawford zmenila imidž: Och, Kaia, to snáď nie!

Kaia Gerber so svojou slávnou mamou Cindy.
Kaia Gerber so svojou slávnou mamou Cindy.
Zdroj: instagram.com/kaiagerber
09.12.2019 17:00

LOS ANGELES - Modelka Kaia Gerber (18), ktorá je verejnosti známa ako dcéra slávnej Cindy Crawford (53), sa ešte donedávna pýšila bujnou hrivou. V poslednom čase však svoje vlasy skracuje stále viac. Novým strihom sa na instagrame pochválila aj túto nedeľu a reakcie naň sú rôzne.


Slávna mama nebolo to jediné, vďaka čomu mala Kaia Gerber otvorené dvere do sveta modelingu. Zdedila totiž krásnu tváričku, pýši sa dokonalými krivkami a je tiež rovnako šarmantná ako božská Cindy Crawford. Obe sa ešte pred časom pýšili podobným účesom. 

Kaia Gerber s dlhými vlasmi.
Kaia Gerber
Zdroj: SITA
 

Nevedno, či sa chcela Kaia od svojej slávnej mamy odlíšiť, alebo na to mala iný dôvod, ale rozhodla sa pre zmenu. Vlasy si dala výrazne skrátiť. A hoci išlo o pomerne drastickú zmenu, mladá modelka stále vyzerala skvele.  

Kaia Gerber s výrazne kratšími vlasmi.
Kaia Gerber
Zdroj: Instagram

Pri pohľade na brunetkine aktuálne fotky je jasné, že si Kaia opät sadla do kaderníckeho kresla. Rekacie fanúšikov sú vo väčšine prípadov negatívne. „Nepáči sa mi to. Úplne si stratila sexepíl. Dúfam, že si vlasy necháš opäť narásť,” znie jeden z podobne ladených komentárov. Síce sa našli i fanúšikovia, ktorí boli nadšení, avšak rozhodne ich bolo menej. Ako sa jej nový účes pozdáva vám? 

Kaia Gerber má momentálne takýto účes.
Kaia Gerber
Zdroj: Instagram

Kaia Gerber a jej nový účes.
Kaia Gerber
Zdroj: instagran

Páči sa vám modelkin nový účes?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 1383Galéria

Kaia Gerber so svojou Kaia Gerber s dlhými Kaia Gerber s výrazne Kaia Gerber má momentálne Kaia Gerber a jej Kaia Gerber s mamou Kaia Gerber Kaia Gerber

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články