°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Krásna Crawford predviedla telo aj nového milenca: Sú ako z katalógu!

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Zdroj: Instagram
21.09.2020 22:00

MALIBU - Spolu im to fakt pristane! Kaia Gerber (19), dcéra slávnej modelky Cindy Craford (54), je opäť zamilovaná. Do oka jej padol herec menom Jacob Elordi (23), ktorý účinkuje napríklad v úspešnom a obľúbenom počine Euphoria. Zaľúbenci si v týchto dňoch užívajú spoločnú dovolenku, na ktorej neušli pozornosti paparazzov.


Kaia Gerber je krásnou a úspešnou modelkou, ktorá kráča v šľapajách svojej mamy. V médiách je spomínaná nielen kvôli kariére, ale aj v súvislosti s milostnými vzťahmi. Randila napríklad s komikom Pete Davidsonom, ktorý má povesť záletníka. 

Aktuálne je po jej boku sympatický herec Jacob Elordi. Rodáka z Austrálie už kráska stihla predstaviť rodičom. Práve s nimi si užívajú chvíle oddychu a dovolenku v mexickom letovisku. Ako býva zvykom, prominentná família neušla pozornosti paparazzov. 

Za zmienku určite stojí pohľad na modelkine bezchybné krivky. Obdiv si však zaslúži aj mladý herec, ktorý tiež dbá o svoju kondíciu a zovňajšok. Nuž, nechajme sa prekvapiť, aké pokračovanie bude mať tento vzťah...

Kaia Gerber a Jacob Elordi si užívajú spoločnú dovolenku.
Jacob Elordi a Kaia
Zdroj: profimedia.sk

Tvoria podľa vás Kaia a Jacob pekný pár?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 278


 


Galéria

Kaia Gerber Jacob Elordi Kaia Gerber a Jacob Kaia Gerber Kaia Gerber Kaia Gerber Kaia Gerber Kaia Gerber

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram, Vogue

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články