°C

Nedeľa, 5. apríl 2020. Meniny má Miroslava, zajtra Irena.

Slávneho fešáka vyfackala mama kvôli týmto FOTO: Veď to je PORNO!

Liam Payne
Liam Payne
Zdroj: SITA
18.11.2019 20:00

LONDÝN - Poriadne zúrila! Spevák Liam Payne (26), známy z formácie One Direction, prepožičal svoju tvár i telo značke Hugo Boss. Spolu s modelkou Stellou Maxwell (29) pózovali vyzlečení a v zmyselných pózach. Sexi fešáčik priznáva, že keď spomínané zábery zbadala jeho mama, nadšená veru nebola.


Liam Payne bol počas víkendu hosťom v Hits Radio Live, kde okrem iného hovoril aj o spomínanej kampani pre značku Hugo Boss. „Keď tie fotky zbadala, tak ma udrela. Chvíľu jej trvalo, kým to predýchala. A v závere mi vlastne aj pogratulovala,” poznamenal fešák, ktorý už počas fotenia vedel, že doma bude mať čo vysvetľovať. Sám mal totiž pocit, že zábery pripomínajú scény z filmov pre dospelých. „Hovoril som si, že mama ma zabije,” priznal v inom rozhovore Liam. 

Liam Payne a Stella Maxwell nafotili takéto pikantné zábery.
Liam Payne
Zdroj: Hugo Boss

Stres z toho, čo na odvážne fotky povie jeho mama, nebolo to jediné, s čím sa musel spevák popasovať. Z pózovania v Adamovom rúchu a spodnej bielizni bol totiž nervózny. „Dál som si pár drinkov. Potreboval som odvahu. Nie je jednoduché predviesť sa nahý pred skupinkou ľudí,” priznal Liam, ktorého fotky zdobia aj viacero autobusov v Londýne. S výsledkom ale môže byť spokojný, čo poviete?!  

Liam Payne a Stella Maxwell nafotili takéto pikantné zábery.
Liam Payne
Zdroj: Hugo Boss

Nahnevalo by vás, keby váš syn alebo dcéra takto pózovali pred objektívom?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 422Galéria

Liam Payne Liam Payne a Stella Liam Payne a Stella Liam Payne má telo, Liam Payne Liam Payne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Hugo Boss, instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články