°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Rosalinda z telenovely po 20 rokoch: Táto žena je neskutočná šupa... Neuveríte, že má 48 rokov!

Thalía
Thalía
Zdroj: Televisa
08.11.2019 22:00

NEW YORK - V roku 1999 sa na obrazovkách objavila telenovela Rosalinda v hlavnej úlohe s herečkou a speváčkou Thalíou. Hoci už uplynulo 20 rokov, nedá sa povedať, že by sa čas na nej nejako výraznejšie podpísal. Včera sa objavila na muzikáli o Tine Turner na Broadwayi a veru, 48 rokov by jej hádal málokto.


Príbeh o láske s takmer neprekonateľnými prekážkami sledovali koncom 90. rokov mnohé ženy, ktoré fandili Rosalinde a Fernandovi. No aj v skutočnosti sa dá povedať, že predstaviteľka hlavnej úlohy našla lásku ako z telenovely. 

Thalía má totiž za manžela producenta Tommyho Mottolu, ktorý sa v roku 1998 rozviedol s Mariah Carey, tá bola už jeho druhou manželkou. O dva roky si vzal seriálovú Rosalindu, no asi nikto nepredpokladal, že im to vydrží. Dnes sú manželmi už 19 rokov a majú spolu 3 deti. 

Rosalinda z telenovely po
Zdroj: SITA

A aj v spoločnosti sa ukazujú bok po boku. Vo štvrtok sa objavili na Broadwayi a sme si istí, že z Thalíe mnohí nedokázali spustiť oči. Okrem toho, že naozaj nevyzerá o 20 rokov staršia od svojej telenovelovej postavy, jej imidž je výrazne mladícky. Pred objektívmi fotoaparátov vyzerala famózne a jej manžel môže by právom hrdý na ženu po svojom boku. 

Rosalinda z telenovely po
Zdroj: SITA


Galéria

Thalía Thalía s manželom Tommym Thalía na svojich 48 Thalía a Tommy Mottola Thalía Thalía

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články