°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Krásna mama zo seriálu Krok za krokom má 73 rokov: Uff, nahá FOTO na internete!

Suzanne Somers
Suzanne Somers
Zdroj: SITA
20.10.2019 20:00

LS ANGELES - Nemá problém! Herečka Suzanne Somers, ktorá sa do pamäte mnohých vryla najmä ako krásna mamina zo seriálu Krok za krokom, bojuje s pribúdajúcimi rokmi zubami-nechtami. Samozrejmosťou sú pre ňu rôzne kozmetické zákroky, vylepšenia, provokatívne outfity a dokonca nemá problém ani s nahotou. Fotka, ktorú na instagrame zverejnila pri príležitosti svojich 73. narodení, je toho dôkazom.


V súčasnosti je už celkom bežné, že známe tváre sa prostredníctvom sociálnych sietí delia s fanúšikmi o svoje súkromie. Mnohé slávne ženy nemajú problém zverejniť na internete fotku bez mejkapu, či provokatívne zábery, na ktorých pózujú odhalené. 

Zdá sa, že za mladšími kolegyňami nechce zaostávať ani herečka Suzanne Somers. Hviezda seriálu Krok za krokom sa totiž v uplynulých dňoch nechala zvečniť, ako vyzlečená čupí v tráve. Reakcie blondínkiných followerov boli rôzne. Kým jedna skupina ju obdivovala za jej odvahu, našlo sa tiež dosť takých, čo ju skritizovali, že táto prezentácia je v jej veku nevhodná. Aký je váš názor? 

 

Suzanne Somers sa ani v zrelom veku nevhýba výraznému mejkapu a provokatívnym outfitom.
Suzanne Somers
Zdroj: Instagram

Suzanne Somers zverejnila na instagrame fotku, na ktorej pózuje vyzečená.
Suzanne Somers
Zdroj: Instagram


Galéria

Suzanne Somers Suzanne Somers sa ani Suzanne Somers zverejnila na Suzanne Somers so svojim Suzanne Somers Suzanne Somers

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články