°C

Nedeľa, 6. december 2020. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Carol z Krok za krokom ukázala vnučku: Wau! Všetci sú z nej paf

Suzanne Somers
Suzanne Somers
Zdroj: profimedia.sk
14.06.2020 12:01

PALM SPRINGS - Pyšná babička! Suzanne Somers (73) je neodmysliteľne spätá s obľúbeným počinom Krok za krokom, vďaka ktorému sa stala najsympatickejšou seriálovou maminou. V reálnom živote má herečka len jedného syna. Súkromnymi zábermi sa internete chváli celkom rada. V uplynulých dňoch bola značná pozornosť sústredená na jej vnučku Violet, z ktorej vyrástla krásna 22-ročná slečna.


Aj keď má Suzanne Somers 73 rokov, žije úplne inak, než mnohé jej rovesníčky. Stále sú pre ňu samozrejmosťou provokatívne outfity a skrášľujúce zákroky, otvorene hovorí o sexe, či túžbe nechať sa nafotiť nahá a je dosť aktívna na sociálnych sieťach. 

Tam v uplynulých dňoch propagovala nové výrobky vlastnej dekoratívnej kozmetiky. Na pomoc si prizvala svoju vnučku Violet, s ktorou sa nevideli od decembra. Kvôli situácii s koronavírusom totiž sympatická brunetka zostala uväznená v Taliansku.  

Mnohí fanúšikovia pri pohľade na Violet nešetrili komplimentami. „Aká je krásna! Môžeš byť na ňu pyšná,” znie jedna z mnohých reakcií pod fotkou. Fanúšikovia si dokonca všimli, že herečka a jej vnučka sú si dosť podobné a majú rovnaký úsmev. Súhlasíte?

Suzanne Somers so svojou vnučkou Violet.
Suzanne Somers
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Suzanne Somers Suzanne Somers je na Suzanne Somers so svojou Suzanne Somers Suzanne Somers Suzanne Somers Suzanne Somers

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profmedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články