Vráskavá hviezda filmu Sám doma, tučná modelka pretŕčala... Fíha! | Topky.sk

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Vráskavá hviezda filmu Sám doma, tučná modelka pretŕčala... Fíha!

Catherine O´Hara a Tess Holiday
Catherine O´Hara a Tess Holiday
Zdroj: SITA
15.10.2019 22:15

LOS ANGELES - V pondelok večer sa viaceré celebrity zišli na akcii, ktorú usporiadal magazín ELLE. Ten si chcel uctiť úspešné a výnimočné ženy šoubiznisu. Na slávnostnom koberci nechýbali ani herečka Catherine O´Hara (65), známa najmä ako mama Kevina z filmu Sám doma, či XXXL modelka Tess Holiday (34). Pozrite sa, ako sa vyobliekali ony, i iné známe krásky.


Zaujímavé je, že počas 26. ročníka podujatia ELLE Women in Hollywood Celebration dominovala čierna farba. Pri výbere outfitu na ňu stavili napríklad Margot Robbie, Nicole Kidman, Gwyneth Paltrow, či Natalie Portman. Ich outfity nájdete v GALÉRII>>

Na tmavý outfit stavila aj Catherine O´Hara, ktorá sa do pamäte mnohých vryla ako mama Kevina z obľúbeného počinu Sám doma. Sympatická blondínka svojho času obľubovala skrášľujúce zákroky. Vyzerá to však tak, že v posledných rokoch sa ich vzdala. Herečka v marci oslávi 66. narodeniny a za svoje vrásky sa už nehanbí. 

Catherine O´Hara sa za svoje vrásky už nehanbí.
Catherine O'Hara
Zdroj: SITA

S nedostatkami sa netrápi ani plus size modelka Tess Holiday. Tá si obliekla svetlomodré šaty, ktoré toho z jej kyprého tela dosť odhaľovali. S nadšením predviedla svoje tetovania, ktorých má veru dosť. Čo na ne hovoríte?

Plus size modelka Tess Holiday predviedla svoje tetovania.
Tess Holiday
Zdroj: SITA

Plus size modelka Tess Holiday predviedla svoje tetovania.
Tess Holiday
Zdroj: SITA
 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články