°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Kardashianka sa chvastala perfektným sexom, ale... Toto TELO je už bez chlapa!

Kylie Jenner a Travis Scott
Kylie Jenner a Travis Scott
Zdroj: SITA
02.10.2019 20:00

LOS ANGELES - Dali si prestávku! Ešte pred pár dňami sa Kylie Jenner (22) v rozhovore pre Playboy chválila, že im to s partnerom Travisom Scottom (28) v posteli super klape. Dnes v nej už zaspáva sama. Dvojica oficiálne potvrdila, že si dali pauzu. Mladá pracháčka sa ukázala na pondelkovej svadbe Bieberovcov. A hoci vyzerala fantasticky, raper, s ktorým má dcérku Stormi, nebol po jej boku.


Kylie Jenner a Travis Scott tvorili pár viac ako dva roky. Vo februári 2018 sa im narodila dcérka, ktorej dali meno Stormi. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že v mladej rodinke je všetko ideálne. Najmladšia zo sestier Kardashianových sa dokonca v nedávnom rozhovore pre Playboy chválila, že s Travisom majú skvelý sex. „Veľa ľudí tvrdí, že príchod dieťaťa môže narušiť váš sexuálny život. Ale podľa našich skúseností sme my opačný prípad. Mám pocit, že sme dôkazom, že tieto fámy nemusia byť pravdivé,” uviedla slávna tmavovláska. 

Podľa Kylie to boli nielen intímne záležitosti, v čom s Travisom našli súhru. „Zároveň sme ako najlepší priatelia. Rovnako rozmýšľame, máme rovnaké ciele a záľuby. Keď máme voľno, spolu so Stormi sa veľa zabávame,” dodala sexi tmavovláska.  

Prešiel zhruba mesiac od spomínaného rozhovoru a zdá sa, že je všetko inak. Kylie a Travis prišli so spoločným vyhlásením, v ktorom tvrdia, že si potrebujú dať pauzu.

Kylie sa začiatkom týždňa objavila na svadbe Bieberovcov. Spoločnosť jej robila len dcérka Stormi. Treba dodať, že tmavovláska mala oblečené zlaté šaty, v ktorých vyzerala skvele. Pri pohľade na ňu určite mnohým napadne, že ten Travis je blázon, ak o sexi pracháčku nezabojuje...

Kylie Jenner robila na svadbe spoločnosť jej dcérka Stormi.
Kylie Jenner
Zdroj: Instagram

Kylie Jenner vyzerala na svadbe Bieberovcov skvele.
Kylie Jenner
Zdroj: Instagram

Kylie Jenner sa fotkami v provokatívnych šatách pochválila na instagrame.
Kylie Jenner
Zdroj: Instagram

Prekvapilo vás, že si Kylie Jenner a Travis Scott dali prestávku?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 384


 

 


Galéria

Kylie Jenner a Travis Kylie Jenner robila na Kylie Jenner vyzerala na Kylie Jenner sa fotkami Kylie Jenner Kylie Jenner Kylie Jenner a Travis

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, Playboy

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články