°C

Utorok, 19. január 2021. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Mladá pracháčka nahá v pánskom magazíne: Neuveríte, čo spravil jej frajer!

Kylie Jenner s partnerom Travisom Scottom.
Kylie Jenner s partnerom Travisom Scottom.
Zdroj: SITA
10.09.2019 22:00

LOS ANGELES - Vyzliekol sa spolu s ňou! Kylie Jenner (22) sa aktuálne na instagrame pochválila poriadne zaujímavou fotografiou. Vznikla v spolupráci s pánskym magazínom Playboy a pracháčka na nej pózuje v Evinom rúchu. Tmavovláska však pred objektívom nestála sama.


Kim, máš konkurenciu! Nie je tomu tak dávno, čo slávna Kim Kardashian chcela holým fotkami zvalcovať internet. To sa jej zapáčilo tak, že jej holé telo na nás vyskakovalo odvšadiaľ. S nahotou však nemajú problém ani jej ostatné sestry. 

V týchto dňoch zhodila oblečenie najmladšia z Kardashianovského klanu - Kylie. Tmavovláska prijala ponuku pánskeho magazínu Playboy a malú ochutnávku ponúkla svojím priaznivcom na instagrame.

Hoci by mnohí muži neboli radi, keby ich holú partnerku ktokoľvek očumoval, Travis Scott, ktorý má s Kylie dcérku Stormi, nie je ten prípad. Dokonca si spoločne so svojou nahou láskou zapózoval. Ako sa vám ich spoločná fotografia páči?   

Kylie Jenner sa predviedla v Evinom rúchu a jej partner Travis Scott pózoval spolu s ňou.
Kylie Jenner
Zdroj: playboy

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kylie Jenner s partnerom Kylie Jenner sa predviedla Kylie Jenner a Travis Kylie Jenner Kylie Jenner bola nedávno Kylie Jenner Kylie Jenner Kylie Jenner

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, Playboy, SIA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články