Známa blondínka zhodila bikiny: Hrdo pretŕčala zjazvené prsia! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Známa blondínka zhodila bikiny: Hrdo pretŕčala zjazvené prsia!

Kerry Katonna
Kerry Katonna
Zdroj: profimedia.sk
19.09.2019 22:00

THAJSKO - Nemá problém! Kerry Katona už dávno nie je tou chutnou cicuškou zo speváckej formácie Atomic Kitten. Rokmi jej pribudlo zopár kíl, absolvovala viacero plastických operácií a je päťnásobnou mamou. V uplynulých dňoch si užívala chvíle oddychu a bulvárnym fotografom sa predviedla nielen v bikinách, ale aj bez nich.


Písal sa rok 1997, keď vznikla dievčenská spevácka formácia Atomic Kitten, ktorá sa tešila celkom slušnej obľube. Jej súčasťou bola svojho času aj Kerry Katona. Známa blondínka však oveľa viac pozornonsti pútala účinkovaním v rôznych reality šou i búrlivým súkromným životom. 

Blondínka má za sebou tri manželstvá a je päťnásobnou matkou. Práve tehotenstvá sa dosť podpísali na jej tele. Kerry má za sebou obdobia, keď bojovala s nadváhou a dnes hovorí tiež o tom, že materstvo sa odrazilo i na jej prsiach a bradavkách. Tie má Kerry chrirugicky viackrát upravené.  

Katona si v uplynulých dňoch užívala dovolenku v Thajsku, kde neušla bulvárnym fotografom. Tým sa blondínku podarilo zvečniť dokonca vo chvíli, keď odhodila vrchný diel bikín. Pohľad na tieto prominentné prsia vyvolal v ľuďoch dosť rozpačité pocity. A niektorí teda známu blondínku vôbec nešetrili. 

„Preboha! Kde berie toľké sebavedomie? Táto žena vyzerá príšerne a je nechutná,” znejú vybrané z reakcií na margo niekdajšej speváčky. Kerry na instagrame priznáva, že tieto diskusie sleduje a je z nenávistných komentárov dosť nešťastná. „Niektorí ľudia si vôbec neuvedomujú, ako veľmi dokážu ich slová zraniť. Zastavme to a budme k sebe milí. Počet samovrážd od čias sociálnych médií a pod vplyvom kyberšikany stúpol. Toto nemôžeme akceptovať,” hlása Kerry, ktorej je veľkou oporou jej aktuálny, o 9 rokov mladši milenec. 

Kerry Katona hrdo predviedla svoje upravené a zjazvené prsia.
Kerry Katonna
Zdroj: profimedia.sk

Kerry Katona so svojím aktuálnym milencom Ryanom Mahoney.
Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk

Pamätáte si formáciu Atomic Kitten?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 450Galéria

Kerry Katonna Kerry Katona hrdo predviedla Kerry Katona so svojím Kerry Katona si s Kerry Katona sa rada Kerry Katona má po Kerry Katona Kerry Katona

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články