°C

Nedeľa, 23. február 2020. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Známa sexica sa hodila do vĺn a... Júj, kde má tie bikiny?!

Caroline Vreeland
Caroline Vreeland
Zdroj: profimedia.sk
30.10.2019 22:00

TULUM - Nechcené odhalenie! Caroline Vreeland má instagramový profil plný provokatívnych fotiek, na ktoých pretŕča svoje sexi krivky. Tie predviedla aj počas toho, ako si v obľúbenom mexickom letovisku užívala chvíle oddychu. A paparazzi boli pri tom. Čo čert nechcel, speváčke a modelke sa prihodil pikantný trapas!


Caroline Vreeland sa realizuje ako speváčka, herečka i modelka. V roku 2013 skúšala šťastie v súťaži American Idol. Na instagrame má celkom slušnú fanúšikovskú základňu, a tak sa prezentuje aj ako influencerka. 

Jej followeri a priaznivci vedia, že obdarená blondínka nepatrí medzi hanblivky. Potrebu skrývať sa nemala ani nedávno, keď ju na pláži v Tulume fotil bulvárny fotograf. Tomu sa Caroline predviedla v úsporných modrých bikinách. 

A hoci to Vreeland nemala zrejme v pláne, ukázala toho oveľa viac. Vo vlnách sa jej totiž miniatúrne plavky posunuli a sexi blondínke odhalili zadok. 

Caroline Vreeland sa vrhla do vĺn v úsporných bikinách.
Caroline Vreeland
Zdroj: profimedia.sk

Caroline Vreeland predviedla svoj zadoček.
Caroline Vreeland
Zdroj: profimedia.sk

Má podľa vás Caroline Vreeland peknú postavu?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 1206Galéria

Caroline Vreeland Caroline Vreeland sa vrhla Caroline Vreeland predviedla svoj Caroline Vreeland Caroline Vreeland Caroline Vreeland Caroline Vreeland Caroline Vreeland

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články