°C

Pondelok, 19. október 2020. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Slávna Češka je superžena: V mini bikinách a s guľatým bruškom!

Petra Němcová
Petra Němcová
Zdroj: Instagram
18.09.2019 17:00

LOS ANGELES - Spokojná a šťastná! Slávna modelka Petra Němcová (40) prežíva najkrajšie obdobie svojho života. Nedávno sa vydala za podnikateľa menom Benjamin Larretche, ktorému už čoskoro porodí dieťatko. Kráska si tehotenstvo naplno užíva. A dokazujú to aj jej príspevky na sociálnych sieťach.


Hoci viaceré metropoly žijú v týchto dňoch módnymi podujatiami, Petra Němcová sa ich nezúčastňuje. Slávna modelka má totiž úplne iné starosti a radosti. Pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. 

Skôr, než sa kráska bude musieť venovať rodičovským povinnostiam, si užíva chvíle oddychu. Nezabúda však na svojich priaznivcov. Tých potešila pozdravom v podobe fotky v bikinách. „Každá žena je superžena so super schopnosťami. A ani nepotrebujeme červený plášť na to, aby sme ich predviedli,” pripísala k záberu Petra.  

Fanúšikovia obdivovali nielen jej figúru, ale s nadšením komentovali aj modelkino guľaté bruško. Nevedno presne, kedy má Němcová termín pôrodu a či má pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko, ale isté je, že si tieto chvíle naplno užíva. 

Petre Němcovej to s tehotenským bruškom ozaj pristane.
Petra Němcová
Zdroj: Instagram

Aj vy si myslíte, že to Petre s tehotenským bruškom pristane?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 319Galéria

Petra Němcová Petre Němcovej to s Petra Němcová je z Petra Němcová nosí pod Petra Němcová s manželom. Petra Němcová našla šťastie Petra Němcová Petra Němcová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články