°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Moderátorka ukázala zadok, známy spevák v čipke a na podpätkoch!

Maya Jama a Sam Smith
Maya Jama a Sam Smith
Zdroj: profimedia.sk a SITA
04.09.2019 17:00

LONDÝN - V centre pozornosti boli viacerí! V utorok večer sa v Londýne konalo podujatie, v rámci ktorého boli udeľované ocenenia GQ Men of the year. Záujem bulvárnych fotografov však smeroval nielen na tých, čo si domov odniesli sošku. Slávny spevák Sam Smith (27) a o čosi menej známa moderátorka Maya Jama (25) sa totiž predviedli v kreáciách, ktoré nezostali bez povšimnutia.


Úspešný britský spevák a skladateľ Sam Smith nedávno priznal, že musel absolvovať terapie. Dôvod bol ten, že mal problém so svojou sexuálnou identitou a v hlave mal z toho zmätok„Nie som muž, ani žena. Myslím, že som niekde medzitým. Vždy som bol veľmi slobodný, keď išlo o moju sexualitu,“ uviedol na margo toho talentovaný umelec. 

Sam sa v utorok zúčastnil odovzdávania cien magazínu GQ a pri pohľade na jeho outfit je zrejmé, že sa inšpiroval aj v ženskom šatníku. Čierny oblek totiž doplnil čipkovanou košeľou a na nohy si dal topánky s podpätkom. Zaujímavý bol aj pohľad na pána, ktorý Smithovi robii garde. V ruke totiž zvieral maličkú trblietavú kabelku...  

Sam Smith
Zdroj: SITA

Sam Smith
Zdroj: profimedia.sk

Hoci bolo podujatie zamerané najmä na mužov, na červenom koberci nechýbali ani dámy. Svojho manžela Davida prišla napríklad podporiť Victoria Beckham, do spoločnosti si vyšli aj Naomi Campbell, Nicole Kidman, či Rita Ora. 

Svojich päť minút slávy si celkom užívala aj britská televízna a rádiová moderátorka Maya Jama. 25-ročná tmavovláska sa predviedla v priesvitných šatách, ktoré dosť odhaľovali jej zadok. Keďže je ale Maya celkom kočka, protestoval asi málokto. 

Maya Jama
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Maya predviedla?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 344Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články