°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Prsnaté tornádo v Benátkach: Tieto BOMBY museli odrovnať každého!

Francesca Giuliano
Francesca Giuliano
Zdroj: profimedia.sk
30.08.2019 22:00

BENÁTKY - Uff! Hoci hviezdami premiéry filmu Ad Astra mali byť najmä herci, ktorí si v ňom zahrali - napríklad Brad Pitt (55) a Liv Tyler (42), nebolo to celkom tak. Prevalcovala ich talianská hviezdička Francesca Giuliano, ktorá na červený koberec filmového festivalu zavítala v šatách s výstrihom, z ktorého jej išli každú chvíľu vypadnúť jej veľké prsia.


Medzinárodný filmový festival v Benátkach je v plnom prúde. V rámci neho bol slávnostne predstavený aj film Ad Astra, v ktorom si zahrali viaceré hviezdy. Spomenúť možno Brada Pitta, Liv Tyler, Tommyho Lee Jonesa, či Ruth Negga. Ako býva zvykom, nechýbli ani na slávnostnej premiére a ochotne pózovali bulvárnym fotografom. 

Tým išli takmer oči vypadnúť, keď sa na červenom koberci objavila Francesca Giuliano. Teda najskôr išli jej veľké prsia, až potom ona...

Tmavovláska, ktorá je známa zrejme len v rodnom Taliansku, sa rozhodla využiť svojich päť minút slávy. Oblečená v šatách s hlbokým výstrihom sa nadšene vykrúcala a posielala vzdušné bozky, pričom sa nezabudla predkloniť. A hoci riskovala, že látka šiat ten nápor neudrží, jej prsia sa našťastie na slobodu celkom nedostali. To by už len potom bola riadna pohroma!

Francesca Giuliano posielala vzdušné pusinky na všetky strany.
Francesca Giuliano
Zdroj: profimedia.sk

Francesca Giuliano.si svojich päť minút slávy užila.
Francesca Giuliano
Zdroj: profimedia.sk

Aký je váš názor na Francescu a jej outfit?


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články