Bývalka Toma Cruisa sa odhaľovala na ulici: Vážení, takto sa zháňa taxík! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Bývalka Toma Cruisa sa odhaľovala na ulici: Vážení, takto sa zháňa taxík!

Katie Holmes
Katie Holmes
Zdroj: profimedia.sk
28.08.2019 20:00

NEW YORK - Aká cica! Len pred pár dňami vyšlo najavo, že Katie Holmes (40) a Jamie Foxx (51) sa v máji rozišli. Herečka zaháňa smútok z nevydareného vzťahu v spoločnosti dcéry Suri Cruise. Nedávno si vyšli do ulíc a odvoz si zháňali pomerne kuióznym spôsobom. A paparazzi boli samozrejme pri tom!


Hoci herečka Katie Holmes na manželstvo s Tomom Cruisom zrejme nespomína v najlepšom, vzišla z neho dcérka Suri. Tá je pre svoju slávnu mamu s pribúdajúcimi rokmi stále lepšou parťáčkou. Nie je tajomstvom, že Tom sa o svoju ratolesť nezaujíma, a tak sa jej brunetka snaží venovať o to viac. 

V uplynulých dňoch si vyrazili spolu do ulíc a bulvárnych fotografov mali neustále v pätách. Katie a Suri si dali spoločný obed v obľúbenej reštaurácii celebrít. Potom navštívili zopár obchodov a zhruba po dvoch hodinách sa vybrali domov.

Paparazzom sa podarilo spraviť pomerne zaujímavé zábery vo chvíli, keď si herečka s dcérou zháňali taxík. Katie mala oblečený hnedý svetrík s rozopnutým gombíkom, ktorý odhaľoval jej rameno i podprsenku. Je dosť možné, že takto by zohnala nielen taxík, ale aj nového chlapa. Čo poviete?  

Katie Holmes zháňala taxík a paparazzom sa naskytol aj takýto pohľad.
Katie Holmes
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám herečkin outfit?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 690Galéria

Katie Holmes Katie Holmes zháňala taxík Katie Holmes Katie Holmes Katie Holmes má skvelý Katie Holmes

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články