°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Sexi FOTO známej herečky: TOTO telo je bez chlapa!

Katie Holmes
Katie Holmes
Zdroj: Alexei Hay pre Shape Magazine
06.11.2019 22:00

NEW YORK - Pristane jej to! V lete vyšlo najavo, že Katie Holmes (40) a Jamie Foxx už viac netvoria pár. Po boku sympatickej herečky zatiaľ nového muža nevídať. Isté ale je, že mama 13-ročnej Suri nebude mať o nápadníkov núdzu. Veď na najnovších fotkách vyzerá priam fantasticky.


Je celkom bežné, že keď Katie Holmes nafotia paparazzi, výsledok nie je príliš očarujúci. Brunetka si totiž v súkromí na dokonalosť veľmi nepotrpí a bežne chodieva bez podprsenky. Iné to však je, keď sa ukáže na červenom koberci alebo pózuje pred objektívom profesionálov. 

Napríklad na aktuálnych záberoch magazínu Shape vyzerá fantasticky. Svoj podiel na tom určite má i to, že je pre ňu pravidelný pohyb samozrejmosťou. „Cvičím štyrikrát do týždna. Mám rada spinning, box, jógu a občas navštívim hodiny tanca,” povedala v rozhovore pre Shape herečka. Katie tiež prezradila, že občas jej pri cvičení robí spoločnosť aj dcéra Suri. 

„Je mojim požehnaním mať takúto výnimočnú dcéru. Byť matkou je ten najväčší dar,” dodala umelkyňa, ktorá má Suri s exmanželom Tomom Cruisom. 

Katie Holmes vyzerá na titulke magazínu Shape skvele.
Katie Holmes
Zdroj: Alexei Hay pre Shape Magazine

Katie Holmes sa udržiava v dobrej kondícii cvičením.
Katie Holmes
Zdroj: Alexei Hay pre Shape Magazine

Páčia sa vám tieto herečkine fotky?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 430Galéria

Katie Holmes Katie Holmes vyzerá na Katie Holmes sa udržiava Katie Holmes má skvelú Katie Holmes Katie Holmes Katie Holmes na paparazzi Katie Holmes s dcérkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, Alexei Hay pre Shape Magazine

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články