°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Monica (55) z Priateľov šokuje: Tvár ako starena a potom... To je TELO!

Courteney Cox s partnerom.
Courteney Cox s partnerom.
Zdroj: SITA
22.07.2019 22:00

LOS ANGELES - Nuda na jej instagramovom profile nehrozí! Sociálne siete si obľúbili mnohé celebrity. Sú totiž skvelým prostriedkom na to, ako byť bližšie k fanúšikom. S priaznivcami sa o svoje súkromie delí i herečka Courteney Cox (55), ktorú preslávil seriál Priatelia. Pozrite sa, čo prekvapivé dala v uplynulych dňoch na internet!


Aplikácia, ktorá vám ukáže, ako budete vyzerať v starobe, pobláznila celý svet. Podľahli jej i mnohé celebrity a hviezdy. Zvráskavenú tvár ukázala priaznivcom aj Courteney Cox, ktorá to svojho času veľmi preháňala s botoxom. Na fotke je zaujímavé i to, že má brunetka na hlave dva copy. Ako sama poznamenala, takýto účes zrejme nosiť nebude.  

Courteney Cox ukázala fanúšikom vráskavú tvár.
Courteney Cox
Zdroj: Instagram

Fanúšikovia boli z tohto záberu nadšení. Oveľa viac pochvál a komplimentov si však seriálová Monica vyslúžila za krátke video, v rámci ktorého sa predviedla v úsporných čiernych bikinách. 

Hoci má brunetka 55 rokov, postavičku má priam výstavnú. Mnohé jej rovesníčky pri pohľade na ňu zblednú závisťou. Nuž, Courteney má po svojom boku o 13 rokov mladšieho frajera - speváka Johnnyho McDaida, a tak sa musí udržiavať v top forme. 

Courteney Cox skrýva pod šatami výstavnú postavičku.
Courteney Cox
Zdroj: Instagram

Courteney Cox je v skvelej forme.
Courteney Cox
Zdroj: Instagram
 

Má podľa vás Courteney Cox dobrú postavu?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 669Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články