Pondelok, 10. máj 2021. Meniny má Viktória, zajtra Blažena.

Títo Slováci sa stretli so slávnym Michaelom Douglasom: Bol nadšený!

Slováci na stretnutí s Michaelom Douglasom
Slováci na stretnutí s Michaelom Douglasom
Zdroj: archív
19.10.2018 17:00

NEW YORK - Režisér Peter Bebjak, producent Rasťo Šesták a kameraman Martin Žiaran sa počas uplynulého týždňa stretli s jednou zo skutočných hereckých legiend - Michaelom Douglasom.


„Michael Douglas je úžasný herec a skutočná hviezda svetového formátu. Veľmi si vážime, že si našiel čas stretnúť sa s nami a že sa mu náš pripravovaný film Správa páčil," povedal po stretnutí, kde hovorili o novom filme, Rasťo Šesták.

Pašerácka dráma režiséra Petra Bebjaka zo slovensko-ukrajinského pohraničia Čiara minulý rok zarobila najviac spomedzi všetkých slovenských filmov v našich kinách a Bebjak za ňu získal niekoľko cien, vrátane tých pre najlepšieho režiséra na Medzinárodnom filmovom festivale Karlovy Vary a Slnko v sieti.

Teraz si trúfa na ešte väčšie sústo a chystá sa režírovať príbeh dvoch mladých slovenských Židov, ktorým sa podarilo ujsť z koncentračného tábora Osviečim a spísať podrobnú správu o tom, ako tábor smrti fungoval.

Produkčná spoločnosť DNA Production začne už čoskoro nakrúcať film Správa, ktorý je adaptáciou knihy Alfréda Wetzlera Čo Dante nevidel. Príbeh o pekle, ktoré sa tam dialo, a správe, ktorú dnes pozná celý svet.

Michael Douglas je bezpochyby hviezdou prvej triedy. Nakrútil desiatky úspešných filmov - medzi inými Wall Street, Vojna Roseovcov alebo Základný inštinkt, ktoré pozná každý a dnes ich považujeme za klasiku. 


Galéria

Slováci na stretnutí s Talentovaní Slováci sa stretli Michaelovi Douglasovi sa pripravovaný Peter Bebjak a architekt Peter Bebjak počas obhliadky Peter Bebjak počas obhliadky

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: archiv

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články