Jágrova blondínka už má nového: Fíha, veď je o 20 rokov MLADŠÍ! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 5. december 2019. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Jágrova blondínka už má nového: Fíha, veď je o 20 rokov MLADŠÍ!

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - táto dvojica je už minulosťou.
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - táto dvojica je už minulosťou.
Zdroj: Profimedia
19.06.2019 13:30

PRAHA - Stroskotal mu ďalší vzťah! Jaromírovi Jágrovi (47) to nevyšlo ani s Veronikou Kopřivovou (28). Dvojica svoj rozchod tajila takmer rok, priznali ho koncom minulého týždňa. A dnes je už známe aj to, že blondínka má nového frajera. Ten je o rovných 20 rokov mladší od českého hokejového boha.


Už má náhradu! Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová v uplynulom roku viackrát čelili dohadom o ich rozchode. Obaja však tvrdohlavo zapierali a špekulácie sa snažili vyvrátiť spoločnými fotkami. Pred pár dňami však konečne priznali, že naozaj už dlhý čas pár netvoria. 


Potvrdené! Jaromír Jágr a jeho tanečnica pri tyči: ROZCHOD!


Veronika si už dokonca stihla nájsť aj náhradu. A rovno o 20 rokov mladšiu od Jágra. Jej novým priateľom je model, niekdajší víťaz českej súťaže krásy Czech Mister Universe a zápasník Miroslav Dubovický. Po tom, ako Kopřivová priznala rozchod so slávnym hokejistom, prestala sa skrývať a českí fotografi ju už stihli pristihnúť na romantickom rande s novou láskou.

Miroslav Dubovický
Jágrova blondínka už má
Zdroj: Instagram MD

Dvojica už dokonca stihla spolu absolvovať aj dovolenku. Začiatkom júna si užívali slnečné Taliansko. Pozrite, akým telom sa blondínkin nový objav môže chváliť! 

Jágrova blondínka už má
Zdroj: Instagram MD

Jágrova blondínka už má
Zdroj: Instagram VK


Galéria

Jaromír Jágr a Veronika Miroslav Dubovický Miroslav Dubovický si užíval Veronika Kopřivová bola v Veronika Kopřivová a Jaromír Jaromír Jágr a Veronika

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články