Známa speváčka na pláži: Hore bez a... Och, nech ti nezabehne! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. november 2019. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Známa speváčka na pláži: Hore bez a... Och, nech ti nezabehne!

Kerry Katona
Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk
17.06.2019 22:00

MYKONOS - Kašle na diéty aj na plavky! Časy keď bola Kerry Katona (38) sladkou speváčkou formácie Atomic Kitten sú dávno preč. Zabudnite na jej spev a nevinnú tvárčku. Posledné roky dokáže zaujuať len búrlivým milostným životom, či pretŕčaním holých pŕs. Tie otrčila do sveta aj v týchto dňoch, keď si vychutnávala oddych na krásnom gréckom ostrove.


Súčasťou šoubiznisu vo Veľkej Británii je aj zopár hviezdičiek, ktoré sa uchádzajú o pozornosť pravidelnými premenami svojho tela. Príkladom je niekdajšia speváčka Kerry Katona. Ešte nedávno ohurovala schudnutou postavičkou, avšak dnes je všetko inak... 

Bývalá hviezda formácie Atomic Kitten totiž pribrala. Zaoblenú postavu aktuálne predvádza na Mykonose, kde sa ju paparazzom podarilo zvečniť bez vrchného dielu bikín. Okrem holých pŕs blondínka zaujala i tým, s akým nadšením si dopriala hamburger. 

„Pribrala som, ale som šťastná. Som hrdá na svoje telo. Možno nevyzerám sexi, ale ja sa tak cítim,” uviedla na instagrame Kerry, ktorá je päťnásobnou matkou. Čo na jej postavu hovoríte?

Kerry Katona sa na pláži takto napchávala. Paparazzov zaujala holými prsiami.
Kerry Katona
Zdroj: profimedia.sk

Je vám Kerry Katona sympatická?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1419Galéria

Kerry Katona Kerry Katona sa na Kerry Katona kašle na Kerry Katona sa cíti Kerry Katona Kerry Katona pravidelne chudne Kerry Katona sa kedysi Kerry Katona kedysi.

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články