Šokujúce kreácie TOP hviezd: Katy Perry ako luster, striptíz Lady Gaga, zo speváka žena a sexi herec... Preboha! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Šokujúce kreácie TOP hviezd: Katy Perry ako luster, striptíz Lady Gaga, zo speváka žena a sexi herec... Preboha!

Tieto hviezdy sa predviedli v šokujúcich kreáciách.
Tieto hviezdy sa predviedli v šokujúcich kreáciách.
Zdroj: SITA a profimedia.sk
07.05.2019 12:00

NEW YORK - Bolo sa na čo pozerať! Prvý májový pondelok je dňom, ktorý patrí najväčšej módnej udalosti roka - MET Museum Costume Institute Benefit Gala. Pri tejto príležitosti sa top hviezdy šoubiznisu schádzajú na slávnostnom koberci, kde sa predvádzajú vo veľkolepých a dych vyrážajúcich kreáciách. Témou aktuálneho ročníka bola Teatrálnosť: Poznámky o móde. Pozrite sa na tie šokujúce kostýmy!


Metropolitné múzeum umenia v New Yorku organizuje podujatie MET Gala s cieľom vyzbierať finančné prostriedky a podporiť činnosť Kostýmového inštitútu. Prehliadka výstredných a extravagantných kreácií na známych hviezdach je pre bežných smrteľníkov veľmi zaujímavá. A tak býva toto podujatie verejnosťou ostro sledované.    

K najzvláštnejším modelom možno rozhodne zaradiť kreáciu speváčky Katy Perry, ktorá vyzerala ako luster. Dokonca aj svietila. 

Katy Perry
Zdroj: SITA

Speváčka Lady Gaga zavítala na ružový koberec v priestorovo rozmernej a výraznej cyklámenovej róbe. Pred objektívmi fotografov sa z nej postupne vyzliekala, až napokon pred nimi zostala stáť v čiernej podprsenke a sieťovaných pančuškách. Zdá sa, že stará dobrá provokatérka je späť!

Lady Gaga
Zdroj: SITA

Lady Gaga
Zdroj: SITA

Lady Gaga
Zdroj: SITA

Poriadne teatrálna bola prezentácia herca Billyho Portera. Toho na ružový koberec priniesli a potom sa hrdo predvádzal s výrazným mejkapom a celý odetý do zlata. 

Billy Porter
Zdroj: SITA

Billy Porter
Zdroj: SITA

O prekvapenie pre svoje fanúšičky sa postaral i spevák Harry Styles. Na uchu mal náušnicu a v priesvitnej blúzke s volánmi vyzeral akosi zženštilo. 

Harry Styles
Zdroj: SITA

K pravidelným návštevníkom tohto veľkolepého podujatia patrí i Jared Leto. Pri pohľade na neho sa mnohí zmohli len na hlasné - Preboha! Sexi herec totiž v ruke držal maketu svojej hlavy. 

Jared Leto
Zdroj: SITA

Ďalšíe šokujúce kreácie z MET Gala 2019 nájdete v GALÉRII>>

Chceli by ste sa tohto veľkolepého podujatia zúčastniť?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 488Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články